İkinci El Ryzen 5 2600 ve RX 570'li Sistem Ne Kadar Eder?

Monitör ve ekipman için buna 3600₺ veren adam zararın dibine girer. Bilgisayardan anlayan kimse almayacaktır o fiyata bu sistemi, satıcıya hayırlı satışlar dilerim.
Peki. Bir gerekçe sunmadan zararın dibine girer demeniz çok komik gerçekten.
Sadece steam hesabı satıyormusunuz ? Satıyorsanız ne kadar ? Ayrıca sistemi parça parça satıyormusunuz ?
Steam hesabı fiyatları hakkında bilgim yok. Ne kadar dersin? Parçaya bağlı ayrıca.

Peki. Bir gerekçe sunmadan zararın dibine girer demeniz çok komik gerçekten.

Steam hesabı fiyatları hakkında bilgim yok. Ne kadar dersin? Parçaya bağlı ayrıca.
Burada komik olan tek şey donanım hakkında bilginiz yokken balon fiyat koyduğunuz için satılamayacağını söylediğimde bunu yazmanız.

Burada komik olan tek şey donanım hakkında bilginiz yokken balon fiyat koyduğunuz için satılamayacağını söylediğimde bunu yazmanız.
Donanım hakkında bilgim yok mu? Balon fiyat mı? Bu bilgisayara 3600 çok dediniz. 3000'e mi koyayım?
Bu bilgisayarı şu an toplamaya kalksanız en iyi ihtimal 3300₺ tutuyor. Ben bilgisayar için 3000 TL istiyorum. Monitör 550-600₺ arasında seyreden bir monitör, ona da 500 diyorum hadi. Kulaklık mouse ve faresi, Steam hesabı, bir sürü şeyi var yanında. Sen hala donanım bilgin yok diyorsun. Gerçekten şaşırtıcı ya. Bir de tüm mesajlara gülücük atması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam dostum son olarak bu yorumu atıyorum ve seni engelliyorum çünkü uzatmaya devam edeceksin, hayırlı satışlar.

Aynen öyle o bilgisayardaki giriş seviyesi anakart ile benimki bir. 480 GB ile 1250 GB bir. Benim sahip olduğum PSU kadar kaliteli. Tek fark RX 580 olması. Ancak ona 3600 verilir, monitörlü RX 570 8 GB'lı bilgisayara verilmez. Güzel kafa.

Her şey dahil 3800'e Letgo, Sahibinden de ilan koyarsanız illaki birisi yazacaktır. Pazarlıkla 3600'e indirebilirsiniz. Parça satışı bence bilgisayarda yapmayın.

Her şey dahil 3800'e Letgo, Sahibinden de ilan koyarsanız illaki birisi yazacaktır. Pazarlıkla 3600'e indirebilirsiniz. Parça satışı bence bilgisayarda yapmayın.
Hocam 3600'e alan bilgisizdir, 2000'e koyarsam ideal bence. Yanında evi de ipotek edeyim alana.
Şaka bir yana ben de 3700-3600 civarında düşünüyorum. Yanında baya şey veriyorum çünkü.
Parça satışı yapmayacağım zaten, yazan oldu RAM ve ekran kartına da. Satılana kadar kullanacağım en azından. Saedece bilgisayar için 3000 düşünüyorum.

Hocam benim bir arkadaş gördü sizin konuyu, hesabı yokmuş benden sormamı istedi. Anakart+İşlemci+RAM+SSD'ye ne kadar istiyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı