İkinci el Samsung Galaxy Note 5 ve muadili telefon önerisi

Horseman

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
web dizayn - modcu
Merhaba.

İkinci el telefon alacağım 1000-1500 TL arası şu anda Samsung Galaxy Note 5 düşünüyorum ama onu alacağına bunu al dediğiniz ikinci el telefon varsa (özellik olarak daha iyi olan) önerilerinizi bekliyorum.

Fiyat aralığı önemli çok az fark olabilir.

Iphone 6S 32GB modeli 1500-1600 TL'lere bulunabiliyor. Hem şimdilik günceleme alan bir model hem de daha seri bir model. Oyun performansı, sosyal medya performansı falan da çok daha iyidir. Benim tavsiyem bu modele bakmanız. Bende güncel olarak 16GB versiyonunu kullanıyorum gayet seri ve hızlı, donma falan yok sadece benim biraz yer sorunum var bu durumdan dolayı en az 32GB tercih etmelisiniz.
Bir sonraki güncellemeyi almayacak diyorlar ama sonuçta bu fiayatta en son güncelleme almış model olacak. Zaten IOS 15'le de 2 sene daha götürecektir yani rahat 2.5 yıl daha ömrü var en az.

iPhone 6S 32 GB modeli 1500-1600 TL'lere bulunabiliyor. Hem şimdilik güncelleme alan bir model hem de daha seri bir model. Oyun performansı, sosyal medya performansı falan da çok daha iyidir. Benim tavsiyem bu modele bakmanız. Bende güncel olarak 16 GB versiyonunu kullanıyorum gayet seri ve hızlı, donma falan yok sadece benim biraz yer sorunum var bu durumdan dolayı en az 32 GB tercih etmelisiniz.
Bir sonraki güncellemeyi almayacak diyorlar ama sonuçta bu fiayatta en son güncelleme almış model olacak. Zaten iOS 15'le de 2 sene daha götürecektir yani rahat 2.5 yıl daha ömrü var en az.

Hocam IPhone'den oldum olası nefret ettim kullanım tarzı vs. hiç beğenmiyorum. Yarı fiyat sadece markaya vermeyi de doğru bulmuyorum iphonefobi oldum gibi 😊 öneri için teşekkürler.

S8 serisine bak.

Note 5'den özellik olarak daha iyiymiş bunu bir araştıracağım fiyatı +500 belki uyguna bulurum.

Hocam IPhone'den oldum olası nefret ettim kullanım tarzı vs. hiç beğenmiyorum. Yarı fiyat sadece markaya vermeyi de doğru bulmuyorum iphonefobi oldum gibi 😊 öneri için teşekkürler.

Note 5'den özellik olarak daha iyiymiş bunu bir araştıracağım fiyatı +500 belki uyguna bulurum.
S8 edge güzeldir.
S7 olacaktı.

S7 Edge mi, S8 mi sizce? Oyun oynamak ve hızlı işlem yapmak için kullanacağım haliyle CPU ve GPU önemli...

Yeni konular

Geri
Yukarı