İkinci el Samsung S10 performansı nasıldır?

Bütçe
5000

Conspirator7

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. İkinci el Samsung S10 almak istiyorum. Performansı nasıldır? Bunu ölçebileceğim bir benchmark programı var mı? Verdiğim paraya değer mi?

Exynos 9820 ısınan bir işlemci olsa da günlük kullanım performansı çok iyi. Ne kadara alacaksınız?

Telefon ekran ve kamera olarak çok çok iyi, günlük kullanımda da harika diyebiliriz. Hangi oyunları oynayacaksınız?

Günlük olarak 30 dk falan Clash Royale Clash of Clans gibi oyunlar oynuyorum. Bazen arkadaşlarla da PES 2023 mobil oynuyorum. Nadiren ayda 1 - 2 defada evde olmadığımda Wild Rift oynuyorum.

Merhaba. İkinci el Samsung S10 almak istiyorum. Performansı nasıldır? Bunu ölçebileceğim bir benchmark programı var mı? Verdiğim paraya değer mi?

2 yıl götürür. Kamera ve gündelik kullanım için alacaksan iyi bir tercih olur ama oyun ağırlıklı bir kullanım olacaksa S10 Lite'a yönel derim. 9820 güçlü işlemci olsa da oyun tarafında 855 gibi çok iyi performans sunmuyor.

Geri
Yukarı