İkinci el satılan üründe iade istenirse ne yapılmalıdır?

Geri alma. Boşuna buluşmadınız. Adam orada incelemiş, tamam demiş. Ki zaten sendeyken giriyormuş. Demek ki sorun sattığın kişideyken başladı. Ayrıca internetten araştırarak da çözebilir.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hiçbir şey yapamaz. Tehdit etmiş bir de. Üşenmiyorsan onda önce sen şikayet et, beni tehdit ediyor diye :D

Geri alma. Boşuna buluşmadınız. Adam orada incelemiş, tamam demiş. Ki zaten sendeyken giriyormuş. Demek ki sorun sattığın kişideyken başladı. Ayrıca internetten araştırarak da çözebilir.

Hiçbir şey yapamaz. Tehdit etmiş bir de. Üşenmiyorsan onda önce sen şikayet et, beni tehdit ediyor diye :D
Polis karakolundayım gibi şeyler söylüyor ki değildir. Peki oldu da şikayet etti, bir şey olur mu?

Son düzenleme:
İade alma gibi bir zorunluluğun yok ama burada yazdığın gibi vermeden önce sorun olup olmadığını bilemeyiz, yalan söyleme ihtimalin de var. O yüzden etikliğini tartışmayacağım.

İade alma gibi bir zorunluluğun yok ama burada yazdığın gibi vermeden önce sorun olup olmadığını bilemeyiz, yalan söyleme ihtimalin de var. O yüzden etikliğini tartışmayacağım.
Kesinlikle ben kullanırken sorun yoktu. Ben tableti sıfırlayıp verdim ve alan kişi de kontrol etti almadan önce. Zaten sanırım basit bir yazılımsal sorun var.

Ürünü alıp sonradan pişman olmuş gibi gözüküyor, göz korkutma amaçlı şikayet edip bulacağım tarzı şeyler yazıyor. Engel atıp geçebilirsin, tehdit mesajları devam ederse bu sefer siz şikayetçi olabilirsiniz. Olay mahkemeye kadar gitse bile ''Ben verdiğimde sağlamdı, onayladı'' diyerek konuyu kapatabilirsiniz.

1656511653864.png

Hala tehditlere devam ediyor :D

Geri
Yukarı