İkinci el sistem toplama

Bütçe
4000

UnknownBoi

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarlar hakkında çok iyi bir bilgim yok. Bana Full sistem olarak yazabilir misiniz? Not: (2. el alacağım ona göre bütçe sistem yazınız.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya iyi diyorsun ama beni ne kadar götürür o bilgisayar ve aynı zamanda güncel oyunları kaç FPS oynatır o benim için önemli yayın açacağım o yüzden güçlü bir bilgisayara ihtiyacım var.

İkinci ele göre en azından garantisi olur ben aldım gayet güzel bir sistemim var. Neyse etiketlenen hoca daha iyi bilir.

Son düzenleme:
Şu an piyasada ekran kartı yok (var ama fahiş fiyatlarda satılıyor.) Bu yüzden sıfır bir APU toplamak daha mantıklı.
(Şu an indirimde)
Uzay montaj kullanabilirsiniz, eski bir kasanız varsa içine yerleştirebilirsiniz. Bütçeniz artarsa bu kasayı alabilirsiniz.
Rampage ürünlerini normalde önermeyiz ancak bu kasa mesh panele sahip ve bütçe yetersiz kalırsa alınabilecek en iyi kasalardan bir tanesidir. Hayırlı olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CS:GO testi videoda yok ama 1080p orta grafiklerde 75 80FPS alırsınız.
İlerde takabileceğiniz en yüksek kart RTX2060S olur.

Bütçeyi aşıyor
Şu an piyasada ekran kartı yok (var ama fahiş fiyatlarda satılıyor.) Bu yüzden sıfır bir APU toplamak daha mantıklı.
(Şu an indirimde)
Uzay montaj kullanabilirsiniz, eski bir kasanız varsa içine yerleştirebilirsiniz. Bütçeniz artarsa bu kasayı alabilirsiniz.
Rampage ürünlerini normalde önermeyiz ancak bu kasa mesh panele sahip ve bütçe yetersiz kalırsa alınabilecek en iyi kasalardan bir tanesidir. Hayırlı olsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CS:GO testi videoda yok ama 1080p orta grafiklerde 75 80FPS alırsınız.
İleride takabileceğiniz en yüksek kart RTX2060s olur.

Abi eline sağlık mükemmel bir sistem yapmışsın sağ ol bir sorum daha var yayın açabilir miyim bu sistemle?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı