İkinci el X RX 570 alınır mı?

şafak bilgin

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.
Letgo'da ekran kartı bakınıyorken karşıma MSI Gaming X RX 570 çıktı. Satici ile konustuk ben ilk etapta normal RX 570 sandım. Satici bana kartın piyasada satilmadigini ve X RX 570 oldugunu soyledi. Fiyatı sorduğumda bin TL istediğini soyledi. Sizce bu fiyat eder mi? Iyi FPS'ler verir mi? O fiyat bandinda başka kartlara yönelmeli miyim? Veya ne kadar ederse o fiyata cekeyim? Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar.
Letgo'da ekran kartı bakınıyorken karşıma MSI Gaming X RX 570 çıktı. Satici ile konustuk ben ilk etapta normal RX 570 sandım. Satici bana kartın piyasada satilmadigini ve X RX 570 oldugunu soyledi. Fiyatı sorduğumda bin TL istediğini soyledi. Sizce bu fiyat eder mi? Iyi FPS'ler verir mi? O fiyat bandinda başka kartlara yönelmeli miyim? Veya ne kadar ederse o fiyata cekeyim? Teşekkürler.
O kart etse etse o da en fazla 600 lira eder. Bu fiyatta uçuk hatta.

Merhaba arkadaşlar.

İkinci ele o kadar para verilmez bence. Eski bir kart zaten.

Hocam X RX 570 modeliymiş. Normal RX 570'den daha mı kötu daha mı iyi bilemiyorum ama 1650 Super dediğiniz kart 2K Civarinda değil mi? 1K ile kiyaslamak. Veya karistiriyor muyum?

Geri
Yukarı