İkinci el Xbox Series S garanti durumu

Lambo

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşımdan ikinci el Xbox Series S almayı düşünüyorum. Vatan Bilgisayar'dan almış ve garantisi devam ediyor. Garanti kendi adıma olmadığı için sıkıntı yaşar mıyım? İkinci sorum ise bazı oyunlar yüklemiş. Xbox hesap değişikliği yaptığımda bu oyunları indirmeden Game Pass alarak, direk oynayabilir miyim?

Garanti olayı sıkıntı olmaz, elde fatura varsa. Olursa da arkadaşınızla beraber gidersiniz halledersiniz. Arkadaşınız kendi hesabından oyun indirdiyse, kendi hesabınıza girip Game Pass üyeliğinizi aktifleştirip oynayabilirsiniz.
Elinde faturası var ancak kendi adına. Benim aldıktan sonra şehir dışına gitme durumum var. Fatura onun adına iken Vatan Bilgisayar veya Microsoft sıkıntı çıkarır mı bunu merak ediyorum.

Elinde faturası var ancak kendi adına. Benim aldıktan sonra şehir dışına gitme durumum var. Fatura onun adına iken Vatan Bilgisayar veya Microsoft sıkıntı çıkarır mı bunu merak ediyorum.
Garanti olayları ürünün seri numarasına göre yapılıyor diye biliyorum. Sıkıntı çıkmaz. Microsoft sitesine girip Xbox'ını kaydedip garanti süresini öğrenebilirsin, dilersen de onarımını yaptırırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı