İkinci el ya da sıfır router önerisi

Dariahlazatova

Decapat
Dostlar DOCSIS 3.0 modem kullanıyorum. Modeli Infinity 401. Wi-Fi'de sürekli kopmalar ve düşük hız sorunu ile karşılaşıyorum. İkinci el 250 liraya Tenda AC11 Router var ama 2'nci ele güvenemedim. Ama en büyük problemim kopmalar. 1 dakikada yaklaşık 5 10 kere kopuyor ve gerçekten çok sinir bozucu. Arada 3 4 duvar mesafesi var ve bu yüzden kaliteli bir router almak istiyorum. Bütçem 250-300 civarı ama biraz daha esneme yapabilir. Çekim gücünü yükseltecek, kopmaları tamamen engelleyecek, kullanımı basit, hızı yüksek bir router olsun istiyorum. Teşekkür ederim.

Dostlar DOCSIS 3.0 modem kullanıyorum. Modeli Infinity 401. Wi-Fi'de sürekli kopmalar ve düşük hız sorunu ile karşılaşıyorum. İkinci el 250 liraya Tenda AC11 Router var ama 2'nci ele güvenemedim. Ama en büyük problemim kopmalar. 1 dakikada yaklaşık 5 10 kere kopuyor ve gerçekten çok sinir bozucu. Arada 3 4 duvar mesafesi var ve bu yüzden kaliteli bir router almak istiyorum. Bütçem 250-300 civarı ama biraz daha esneme yapabilir. Çekim gücünü yükseltecek, kopmaları tamamen engelleyecek, kullanımı basit, hızı yüksek bir router olsun istiyorum. Teşekkür ederim.

Tenda AC5 AC1200 model cihaz satın aldım. Gayet güzel kapsaması var kaliteli, öneririm.

Hız ne kadar fark ediyor onu da test ettiniz mi? Ve ne kadar mesafede kullanıyorsunuz? Arada kaç duvar var? Genel olarak nasıl sizce hızı düşürüyor mu? Ve kablosuz oluyor değil mi? Yani herhangi bir kablo bağlamama gerek yok?

Menzil genişletici olarak satın aldım. Aslında modemin kapsaması geniş ama 5GHz performansı geliştirmek amacı ile satın aldım.
130 M.2 evde oturuyorum. Evin bir ucunda modem bir ucunda da Tenda var. Modem ile Tenda arasında 3-4 duvar mevcut. 35Mbps internetim var, ortalama 31-32 Mbps hız alabiliyorum.

Menzil genişletici olarak satın aldım. Aslında modemin kapsaması geniş ama 5GHz performansı geliştirmek amacı ile satın aldım.
130 M.2 evde oturuyorum. Evin bir ucunda modem bir ucunda da Tenda var. Modem ile Tenda arasında 3-4 duvar mevcut. 35Mbps internetim var, ortalama 31-32 Mbps hız alabiliyorum.
Vay be. Sonuçlar etkileyici gözüküyor. Hocam evim 90 metre kare ama salon ile modem arasında 2 3 duvar var ve sürekli kopmalar yaşanıyor. Bu ürün kopmaların önüne geçebilir mi? 2 adet Wi-Fi var şu an kullandığım. 2.4Ghz ve 5Ghz.

Vay be. Sonuçlar etkileyici gözüküyor. Hocam evim 90 metre kare ama salon ile modem arasında 2 3 duvar var ve sürekli kopmalar yaşanıyor. Bu ürün kopmaların önüne geçebilir mi? 2 adet Wi-Fi var şu an kullandığım. 2.4GHz ve 5GHz.

Hocam satın al bence, deneyimlemiş olursun. İşine yaramazsa 14 gün koşulsuz iade hakkın var, iade edersin olmazsa. Online satın alımlar için geçerli tabii.

Hocam satın al bence, deneyimlemiş olursun. İşine yaramazsa 14 gün koşulsuz iade hakkın var, iade edersin olmazsa. Online satın alımlar için geçerli tabii.
İade konusunda problem çıkarmayacak yerler neresi tam olarak? Bence çok fazla fiyat vermeye gerek yok. Bu da işimi görebilir. Bir de sizde olan ürün beyaz mı siyah mı? İki adet renk var çünkü model farkı olup olmadığını merak ediyorum. Son olarak bilgisayarın ethernet vs gibi kablolarını takmam gerekiyor mu? Çünkü mesafe modeme biraz uzak olacak ve kablo çekemem maalesef o kısma kadar.

İade konusunda problem çıkarmayacak yerler neresi tam olarak? Bence çok fazla fiyat vermeye gerek yok. Bu da işimi görebilir. Bir de sizde olan ürün beyaz mı siyah mı? İki adet renk var çünkü model farkı olup olmadığını merak ediyorum. Son olarak bilgisayarın Ethernet vs gibi kablolarını takmam gerekiyor mu? Çünkü mesafe modeme biraz uzak olacak ve kablo çekemem maalesef o kısma kadar.

Beyaz olan ürünü satın aldım. Oldukça hafif bir cihaz. Hepsiburada üzerinde sorun yaşamazsınız. Uygun bir bahane ile iadeyi kolayca halledersiniz.

Beyaz olan ürünü satın aldım. Oldukça hafif bir cihaz. Hepsiburada üzerinde sorun yaşamazsınız. Uygun bir bahane ile iadeyi kolayca halledersiniz.
Hocam bir de modemin kablolarını buna takmam gerekiyor mu? Yoksa direkt aç kullan mantığı mı var? DOCSIS 3.0 modem kullandığım için ethernet harici takabileceğim bir kablo yok routere.

Geri
Yukarı