İkinci elde garanti belgesi varken fatura vermek zorunlu mu?

ArmindoBrumaa

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
İkinci el laptop satacağım ama fatura üzerinde T.C Kimlik No ve Adres gibi kişisel bilgilerim var. Ürünün garanti belgesi ise mevcut. Cihazı fatura olmadan sadece garanti belgesi ile teslim edersem garanti geçerliliğini korur mu? Yanılmıyorsam faturada T.C Kimlik No ve Adres gibi yerleri karalamakta faturayı geçersiz kılıyor. Bilgilendirebilecek birisi var mı?

Adresi bilemeyecem de TC nizin olması ne gibi bir sorun yaratabilir anlayamadım.

Firmanın yetkili servisiyle iletişime geçerek faturanın şart olup olmadığını sadece garanti belgesi yeterli mi yetkili servise sorun.

Adresi bilemeyecem de TC nizin olması ne gibi bir sorun yaratabilir anlayamadım.

Firmanın yetkili servisiyle iletişime geçerek faturanın şart olup olmadığını sadece garanti belgesi yeterli mi yetkili servise sorun.
Benim değil babamın TC numarası var. Belki eline geçiren kötü niyetli birisiyse TC kimlik ile saçma sapan şeyler yapabilir diye çekiniyorum.

Hocam TC no dan çekinecek bir şey yok, firmaların prosedürleri farklı oluyor servisten bilgi alıp gerekirse faturayı verirsiniz.

Geri
Yukarı