Çözüldü İkinci kez garantiye giden PC bozuldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wudi456

Decapat
Daha fazla  
2. defa garantiye gitmişti ve bozuldu ama herhangi bir Memtest olsun ya da yük testinde bir problem olduğu gözükmüyor. dumpp.rar DMP dosyası yardımlarınızı bekliyorum. AIDA raporu Report.htm

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Her şeyden olabilir dostum, güç kaynağından anakarttan o yüzden kesin bir şey diyemem.

Hatalı sektör vardı SSD'de bunun dışında bütün parçalar garantiye gitmişti. Bunların dışında sorun nerede olabilir.

Her şeyden olabilir dostum, güç kaynağından anakarttan o yüzden kesin bir şey diyemem.

netr28ux.sys hatasını verdi. Driver verifier yaptıktan sonra sorunu TP-Link'i güncelleyerek çözdüm.
Sadece 1 kere garantiye gidebilir o yüzden bozuk vermişler şikayet et derim.

2. defa garantiye gitmişti ve bozuldu ama herhangi bir Memtest olsun ya da yük testinde bir problem olduğu gözükmüyor. dumpp.rar DMP dosyası yardımlarınızı bekliyorum. AIDA raporu Report.htm

İade süren varsa iade talep et. Eğer bozuk olduğunu düşünüyorsan da ayıplı mal diye şikayet et.

Dostum bozukta nasıl bozuk.
Mavi ekran hataları mı veriyor (attığın dosyada sadece 1 mavi ekran hatası vardı daha açmadım)?
Donuyor mu? Kendi kendi kapanıyor mu? Ses mi çıkartıyor? Oyunlar da FPS mi düşüyor? Daha detaylı anlatmalısın.

Mavi ekran için:

• DDU ile sürücünü kaldır ve WHQL sürüm kur.
  • Rehberi uygula.
Bunlardan sonra bize başka dump dosyalarını da atar mısın?
Tek dosyadan hiçbir şey çıkaramadım. :(

Ayrıca ne sorunu yaşadığını da yaz.

Özellikleri nedir PC'nin?
Ryzen 5 2600
GSkill 16 GB Ram
RTX 2060
Msi B450 M Pro
Adata SSD var (şu an bundan şüpheleniyorum.)
Mavi ekran için:

• DDU ile sürücünü kaldır ve WHQL sürüm kur.
  • Rehberi uygula.
Bunlardan sonra bize başka dump dosyalarını da atar mısın?
Tek dosyadan hiçbir şey çıkaramadım. :(
Tamamdır hemen gönderiyorum ayrıca WHQL ile kurmuştum daha yeni

İade süren varsa iade talep et. Eğer bozuk olduğunu düşünüyorsan da ayıplı mal diye şikayet et.
Zaten bozuk olanları değiştirdikleri için ve onlarda da sorun olmadığı için RAM ve İşlemci değişmişti MemTest testinde sıkıntı çıkmamıştı . İşlemciye de Stress testi gibi bazı testleri yapınca bir sıkıntı oluşmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı