İkinci monitör kullanımı

hadiganet

Decapat
Merhabalar herkese,

Öncelikle bir iş için ikinci bir monitöre ihtiyaç duyuyorum dolayısıyla çok bir bilgim yok. İnternetten ucuz yollu 1280 X 1024 çözünürlüklü monitörlerden falan almayı düşünüyorum bir tane. Sorun şu ki benim bilgisayarımda şu an sadece HDMI giriş bulunuyor, bu monitörlerde eski oldukları için VGA girişli falandır diye düşünüyorum. Ben bu monitörleri bilgisayarıma bağlamak için bir VGA to HDMI dönüştürüye mi ihtiyaç duyacağım? Eğer öyleyse maaliyeti ne kadar olur ne kullanmalıyım vs. bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet dönüştürücüye ihtiyacınız olacak ancak HDMI kadar sağlıklı görüntü kalitesi vermez 20-60 TL arasında çok rahat bulursunuz.

Evet dönüştürücüye ihtiyacınız olacak ancak HDMI kadar sağlıklı görüntü kalitesi vermez 20-60 TL arasında çok rahat bulursunuz.
Peki dönüştürücü kullanmak görüntü kalitesinde bir düşüşe ya da yavaşlamaya neden olur mu? 1280x1024 monitör zaten çamur gibi bir görüntü kalitesine sahip.

Benim için bir uygulamadan gelen anlık veri değişiminin takibini yapabilecek ve video oynatabilecek stabilede çalışması yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı