İkinci tarayıcı önerisi

Değil mi ya?
Hani yok RAM limitleyici onlar çalışsa tamam da, hepsi göz boyama.

İlk ikili tamam. Ama Firefox olmadı.

Linux üzerinde olduğum için Firefox kalitelidir hocam. 😄😄

"Siz sözde "RAM limitlerken" adamlar arkadan verileri cillop ediyorlar."

Bunu yapmayan herhangi bir veri işleyişi, program vb varda biz bilmiyoruz acaba? İnternete bağlanmanız yeterli buna kısaca. Çok uzunca değinmeyeceğim.

Amerikalı şirketler devletlere karşı sorumludur. Yani bilgilerinizi istedikleri kadar toplasınlar sorun yaşandığı zaman müdahale edecek yerler belli. Ama Çin'de işler farklı. Çin hükümeti istediği zaman her şeye erişebilir ve Çin'li sirketler devlete karşı sorumlu değildir. Senin bilgilerini istedikleri zaman satabilirler. Son zamanlarda dikkat ettiyseniz büyük YouTube kanalları çalındığı zaman Çin üzerinde ki kripto para yayını açarlar. Bu bile bir göstergedir aslında. Ama tabii ki herkesin kendi tercihi. Biz iyiliğiniz için söylüyoruz kullanmamanızı.

Windows'ta sorunlu Firefox, Linux ve Mac'te lafımız yok.

Bu arada Opera açıklaması için teşekkür ederim. Benim dilimde tüy bitti.
Ben gerçekten kötülük yapmak için söylemiyorum hocam. Çin'in işletim sistemi Deepin OS bile açık kaynak kodlu olmasına rağmen hiç güven vermiyor. Ki zamanında onunda içinde de bir izleyici olayı patlamıştı.

Ben gerçekten kötülük yapmak için söylemiyorum hocam. Çin'in işletim sistemi Deepin OS bile açık kaynak kodlu olmasına rağmen hiç güven vermiyor. Ki zamanında onunda içinde de bir izleyici olayı patlamıştı.
Aynen öyle hocam, bu kadar iyi anlatılamazdı. Deepin OS önerirken hala içim gidiyor, yine spyware patlar diye.

Umarım bir gün Opera'nın da furyası ortaya çıkar, bizi dinlemeyen kesimin aklı başına gelir.

@Samotne Ciasteczka spyware olduğu hakkında kaynağın var mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Okuyorum şimdi, kaldıracağım eğer doğru ise. 😉

@Samotne Ciasteczka
1606807646226.png

Vivaldi'ye geçtim bilgilendirme için sağolun. Keşke en başından kaynak belirtseydiniz, tartışma da çıkmazdı hem diğer kullanıcılar ile aranızda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı