İkiye bölünen telefonu malzemelerinden yeniden oluşturmak

Ebubekir Aydın

Hectopat
Kısaca benim Samsung A50 telefonum 2'ye bölündü. Malzemeler var ama kasa denilen bir şey kalmadı zaten. İnternetten kasa, orta kasa ve ekran alıp halledebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir telefonu 2'ye bölmek. Ve inatla aynı telefonu kullanmak için malzeme almaya çalışmak. Aşırı zengin ve fantezi dolu bir adam olmalısınız. O telefondan tekrar performans alamayacağını biliyorsundur diye düşünüyorum. 0'ı kadar belki biraz daha geçer fiyat olarak o kadar para harcarsanız evet yeniden yaparlar ama eski performansını asla beklemeyin.

Bir telefonu 2'ye bölmek. Ve inatla aynı telefonu kullanmak için malzeme almaya çalışmak. Aşırı zengin ve fantezi dolu bir adam olmalısınız. O telefondan tekrar performans alamayacağını biliyorsundur diye düşünüyorum. 0'ı kadar belki biraz daha geçer fiyat olarak o kadar para harcarsanız evet yeniden yaparlar ama eski performansını asla beklemeyin.

Reis telefonun orijinal parcaları elimde. Anakart, sok et, titreşim modülü, anten, hoparlör, batarya, sadece elimde bir Flex, radyo bağlantı kabloları erkan orta kasa ve arka kasa yok. Kasa da performansı nasıl etkilesin. Ve bütün malzemeleri aldığımda 1168 TL gibi bir şey oluşuyor.

Telefonu nasıl 2 ye böldünüz hocam samuray mısınız siz?
E-evet

Reis telefonun orijinal parcaları elimde. Anakart, sok et, titreşim modülü, anten, hoparlör, batarya, sadece elimde bir Flex, radyo bağlantı kabloları erkan orta kasa ve arka kasa yok. Kasa da performansı nasıl etkilesin. Ve bütün malzemeleri aldığımda 1168 TL gibi bir şey oluşuyor.

E-evet
Fantezileriniz baya gelişmiş hadi mobilya vs kırılıp birlestireni gördük ama telefon da baya ileri seviye yani😀

E-evet

Kasa nasıl mı etkilesin? Cidden burada sorun sadece kasa mı? Sen inanıyorsun ki fabrikada milyon dolarlık makinelerin bastığı gibi mahallede elinde çay sigara takılan dayı yapacak. Peki madem öyle dayı varsa gelsin bizim şirkette başlatalım. Üretim müdürü olarak.

Telefoncuya göster.

Hocam telefoncu beni dürtme derdinde. Zaten parcalari alirsam kendim yapacağım.

Fantezileriniz bayağı gelişmiş hadi mobilya vs kırılıp birlestireni gördük ama telefon da bayağı ileri seviye yani😀

Hocam sen hiç gormemissin galiba Çin'de malzemelerden telefon toplayanları.

Kasa nasıl mı etkilesin? Cidden burada sorun sadece kasa mı? Sen inanıyorsun ki fabrikada milyon dolarlık makinelerin bastığı gibi mahallede elinde çay sigara takılan dayı yapacak. Peki madem öyle dayı varsa gelsin bizim şirkette başlatalım. Üretim müdürü olarak.
Aga ben kendim yapacağım

Ben telefonu yapınca sana atayım fotoğrafını. Ben üretim müdürünüz olurum.

Son düzenleme:

Aga ben kendim yapacağım

Hocam umarım parçaları bulduğunuzda silikonla yapıştırmaya kalkmazsınız.

Aga ben kendim yapacağım.

Aynı telefonun 0'ı ile performans testi yaparız. Sonuç %100 oranda aynı ise yaparız.

Yeni konular

Geri
Yukarı