İktidarın sığınmacılar için seçimi kaybetmeyi göze alması

Kazanamayacağını bildiği için ülkeyi troll'lüyor bence. Karmaşık düşünmeye gerek yok. Kendince bir şeyler deniyor.

Mesela Technopat yönetimini şans eseri elimize geçirsek, siteyi yönetmek yerine troll'leyip anasını ağlatırdık heralde. Bir çoğumuz sitenin logosuna cinsel komiklikli bir şey koyardık falan.

Üniversite diploması bile bulunmayan bir kişinin desteklendiği bir ülke de Osman pamuk oğlu gibi bir şansın kaybedilmesine pek şaşıramıyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
Üniversite diploması bile bulunmayan bir kişinin desteklendiği bir ülke de Osman pamuk oğlu gibi bir şansın kaybedilmesine pek şaşıramıyorum.

Eki Görüntüle 1385018

RTE'nin kötü olması başka Osman Pamukoğlu'ndan siyasetçi yaratmaya çalışmak başka. Adamın askeri kişiliğine bakıp ülkeyi nasıl yöneteceğini nasıl çözdün?

Şu her olaya milliyetçi kafayla bakmayı bir bırakın. Siyaset milliyetçiliğin, askerliğin ötesinde bir konu.

Bu Suriler bunların karısına kızına bir çöküşsünde sonra tutuşur biryanları. Diyecek söz yok, elden gelen bir şey de yok. Seçimi de kazanacağını düşünüyorum. Ülkemize üzülüyorum sadece, bu kadar tarihi olan şanlı ülkemizi sevişerek ele geçiriyorlar...

Hocam AKP de liberal sayılacak bir parti. Ama son 20 yıldır ebemiz ağladı.

Partilerin arasın da bir fark var Besim Tibuk gerçekten bilgili ve iş bilen bir adam ( En azından videolarını izlediğim kadarıyla böyle ) Erdoğan ise hırsız olduğu konuşmalarından bile belli olan biri. Yani iş biraz da siyasilere kalıyor. Ek olarak Ak partinin yaptıkları liberalizme çoğu zaman ters düşen şeyler zaten şu an baktığımız da ülkenin yönetim biçiminin ne olduğu belli bile değil. ( yanlış anlaşılmasın liberal değilim )

Partilerin arasın da bir fark var Besim Tibuk gerçekten bilgili ve iş bilen bir adam ( En azından videolarını izlediğim kadarıyla böyle ) Erdoğan ise hırsız olduğu konuşmalarından bile belli olan biri. Yani iş biraz da siyasilere kalıyor. Ek olarak Ak partinin yaptıkları liberalizme çoğu zaman ters düşen şeyler zaten şu an baktığımız da ülkenin yönetim biçiminin ne olduğu belli bile değil. ( yanlış anlaşılmasın liberal değilim )
Peki bu liberaller neden bu konularda ılık?

Bu Suriler bunların karısına kızına bir çöküşsünde sonra tutuşur biryanları. Diyecek söz yok, elden gelen bir şey de yok. Seçimi de kazanacağını düşünüyorum. Ülkemize üzülüyorum sadece, bu kadar tarihi olan şanlı ülkemizi sevişerek ele geçiriyorlar...
Ben üzülmüyorum valla hocam bu saatten sonra bu ülkeye halk kendini soydurmayı seçti.

Peki bu liberaller neden bu konularda ılık?

Soruyu tam olarak anlayamadım neden bu konular da ılık derken sığınmacı konusundan mı bahsediyorsunuz?

Eğer sığınmacı konusundan bahsediyorsanız bunun liberallik ile bir bağlantısı olduğunu sanmıyorum açıkçası ben sığınmacılar hakkında alınan kararların doğrudan oy için olduğunu düşünüyorum çünkü bu kadar saçma kararlar verebilmek için aptal olmak gerekir ve Erdoğan aptal olsa insanları yıllarca kandıramazdı. Tabii başka sebepleri olamaz mı? Olabilir mesela para için alınıyor olabilirler AB Suriyeliler için Türkiye'ye para ödüyor diye biliyorum hatta Alman bir vekil konu ile ilgili kendisine gelen Türkiye'nin sorunu sizi ilgilendirmez mesajına tabii ki de parasını biz veriyoruz cevabını vermişti yani para için de olabilir.

Sığınmacılardan alacağı oy.
Avrupa Birliğinden sığınmacılar için verilen para (milyarlarca Euro).
Ülkeyi içten fethetme projesi.
Bir taşla 3 kuş.

Geri
Yukarı