İlaçlardan sonra yüzde kan toplanmaya başladı

Euwiel

Decapat
Benim sol böbreğimde taş var ve bugün çok sancı yaptı. Evde bana verilen iki ilacı içtim ancak fayda etmedi. Hastaneye gittik orada da 1 orta 1 büyük serum taktılar. Evde döndüğümde kardeşimin söylemesiyle fark ettim yüzümde nokta nokta kan toplama var ve midem çok bulanıyor. Sürekli kusuyorum. Hiçbir şey yiyip içemiyorum. Bilen var mı bunun neden olduğunu?

İlaçların yan etkisi olabilir. Ayrıca ilaçların faydasını görmek için bitene kadar kullanmaya devam edin ve ters bi durumda burda konu açmak yerine bence doktora gidin.

İlaçların yan etkisi olabilir. Ayrıca ilaçların faydasını görmek için bitene kadar kullanmaya devam edin ve ters bir durumda burada konu açmak yerine bence doktora gidin.

Fazla ilaç almaktan olabilir mi? Çünkü su bile içsem 5 dk sürmüyor geri çıkarmam.

Benim sol böbreğimde taş var ve bugün çok sancı yaptı. Evde bana verilen iki ilacı içtim ancak fayda etmedi. Hastaneye gittik orada da 1 orta 1 büyük serum taktılar. Evde döndüğümde kardeşimin söylemesiyle fark ettim yüzümde nokta nokta kan toplama var ve midem çok bulanıyor. Sürekli kusuyorum. Hiçbir şey yiyip içemiyorum. Bilen var mı bunun neden olduğunu?

Overdose almadınız değil mi? İlaç zehirlenmesi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı