İlamli icra açmak ne kadar tutar?

AntenOS

Hectopat
Makaleler
2
Öncelikle merhabalar, icra dairesine gidip ilamlı icra açmak ne kadar olur toplam? Dilekçeyi kendim yazıp götüreceğim. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Aşağı yukarı dosya tipine göre 60-100 lira (değeri belli olmayan, başvuru harcı için 59.30 TL'dir ) arası açılış sağlanır ancak açılacak dosya tutarı, yapılacak işlem ve sonrasında çıkacak işlemlere (haciz, tedbir koydurma vs.) bağlı olarak bu meblağ değişiklik gösterir.

Aşağı yukarı dosya tipine göre 60-100 lira (değeri belli olmayan, başvuru harcı için 59.30 TL'dir ) arası açılış sağlanır ancak açılacak dosya tutarı, yapılacak işlem ve sonrasında çıkacak işlemlere (haciz, tedbir koydurma vs.) bağlı olarak bu meblağ değişiklik gösterir.
Ben daha yüksek bir ücret öderim diye düşünüyordum 200 - 300 gibi, o yüzden sürekli erteliyordum. Yarın gideceğim umarım 120 TL'yi geçmez bu işlem. 1 Aydır bütçe konusunda sıkışık olduğumdan dolayı THH başvurusunu kazanmama rağmen satıcının hala yapması gerekeni yerine getirmemesi üzerine mağdur şekilde bekliyordum. Umarım yarın başarılı bir şekilde halledebilirim bu icra işini. Teşekkürler yardımınız için.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı