İlçe müdürlüğünden fiber kablo alınabilir mi?

Patrixcs

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Marsilya
İlçe müdürlüğüne gidip kanıtlarla ONT cihazını değiştirmeye çalışcam. Gittiğimde fiber kasetine giren fiber kablodan 20 metre istediğim zaman verirler mi? Odama taşımak istiyorum ONT cihazını evin içinde olan kanallardan.

Elektrik olmayan yere kurulum yaptı. ONT cihazını ben odadan prizi uzatıp getirdim fakat ev içinde aşarı derecede çirkin duruyor. @Ulunay @erengore

ONT cihazına giren kablo.
56D9295E-1C17-42B9-9EA7-98250CD0B23B.jpeg

Durumu bildirin. Büyük ihtimalle gelip kendileri yaparlar.

Hocam sizin sorununuz fiber optik kablo değil aslında. ONT cihazı. Yani cihazı değiştirmek yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Konuya gelecek olursak, vermeseler dahi fiyatları çok tuzlu değilmiş. Fakat çok fazla türü var.

Hocam sizin sorununuz fiber optik kablo değil aslında. Ont cihazı. Yani cihazı değiştirmek yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Konuya gelecek olursak, vermeseler dahi fiyatları çok tuzlu değilmiş. Fakat çok fazla türü var.

Elektrik olmayan yere kurulum yaptı. Ont cihazını ben odadan prizi uzatıp getirdim fakat ev içinde aşarı derecede çirkin duruyor.

Sari kabloyu niye değiştirmek istediğimi söyledim. Zaten ONT için gideceğim giderken fiber kabloyu biraz daha uzun şekilde yapmalarını isticem.

Yeni konular

Geri
Yukarı