İleride oyunsuz kalmaktan korkuyorum

Peki bir şey sorabilir miyim dolar bu kadar olursa neler olur ülkede.

Olacak zaten. Hiperenflasyona gireceğiz. Bunlar daha iyi günlerimiz. Aylık enflasyonun %1500-2000 olduğu günler böyle devam ederse yakındır. Paranın hiçbir değeri kalmayacak, sokaktan bile toplamayacaklar. Üretim olmayacak, devlet zengin, halk fakir yaşayacak. Parmaklarını bile kıpırdatmayacaklar ve dünyanın yeni Venezuelası olarak konuşulmaya başlanacağız. Spekülasyonlar o yönde en azından 🤭

Mesela Apex benzeri bir oyun çıktı diyelim sadece Online ama yerel fiyatlandırması yok çok oynanan bir oyun onu alamayacağız nasıl olacak 2000 TL mi vereceğiz sadece Online oyuna.
Almayacaksınız o zaman hocam, yapacak bir şey yok :D Torrent ve Game Pass'ten başka çare kalmıyor.

Olacak zaten. Hiperenflasyona gireceğiz. Bunlar daha iyi günlerimiz. Aylık enflasyonun %1500-2000 olduğu günler böyle devam ederse yakındır. Paranın hiçbir değeri kalmayacak, sokaktan bile toplamayacaklar. Üretim olmayacak, devlet zengin, halk fakir yaşayacak. Parmaklarını bile kıpırdatmayacaklar ve dünyanın yeni Venezuelası olarak konuşulmaya başlanacağız. Spekülasyonlar o yönde en azından 🤭
Bu kadar emin konuştuğunuza göre gelecekten geliyor olmalısınız.

@otantikçocuk32 Korsan diye bir şey var sonuçta, oyunsuz kalmak gibi bir şey olamaz.

Torrent halen oynuyorum. Ben çoğunluğu Online olan oyunlardan bahsediyorum.
Dediğim gibi, ya oyunu alacaksınız yada Game Pass kullanacaksınız. Bazı siteler üzerinden ucuza alabilirsiniz fakat pek düzgün olmaz. Siz oyundayken başkası girebilir.

Geri
Yukarı