İleride oyunsuz kalmaktan korkuyorum

Bunları öngörmek için gelecekten gelmeye gerek yok. Ülkenin durumuna 10 saniyeliğine bile baksanız çok fikir elde edebilirsiniz de işte, olmayınca olmuyor. Ne yapalım?

Yani ne olacak dolar kesin ileride bu civarlari görecek mi?

Arkadaşlar komik atmayın lütfen kafaya taktım genelde rekabetçi oyunlar oynuyorum CS Warzone R6 gibi bunlarin serileri ileride yerel fiyatlandirmasiz çıkar mı onu soruyorum dolar 30 40 oldugunda.

Merak etme kanka ileride kendine ve ailene bakmak zorunda olacağından sorumluluklarla beraber üstüne binince oyunsuz kalmak en küçük derdin olacak.

Bunları öngörmek için gelecekten gelmeye gerek yok. Ülkenin durumuna 10 saniyeliğine bile baksanız çok fikir elde edebilirsiniz de işte, olmayınca olmuyor. Ne yapalım?

Herkesin ülke hakkında bir fikri vardır, benim de var ve pek olumlu değil. Yine herkesin gelecekle ilgili öngörüsü vardır, benim de var ve ne yazık ki bu da pek olumlu değil. Ancak sizinki kadar uçuk bir ön görü değil ben bunu söylüyorum.

Arkadaşlar komik atmayın lütfen kafaya taktım genelde rekabetçi oyunlar oynuyorum CS Warzone R6 gibi bunlarin serileri ileride yerel fiyatlandirmasiz çıkar mı onu soruyorum dolar 30 40 oldugunda.

Aga 3 4 gündür aynisini soruyorsun. Cevapliyoruz tekrar soruyorsun?
Ne anladım ki bu işten.

Ancak sizinki kadar uçuk bir ön görü değil ben bunu söylüyorum.

Şu ana kadar büyük ülkelerden neredeyse hepsi hiperenflasyona maruz kaldı. Almanya, Amerika vb. Bu pek uçuk bir fikir benim kanımca ancak size öyle geldiyse bilemem. Saygı duyarım :)

Kesin diyemem ama 2023'te ekonomik politikaları nispeten daha iyi olan bir parti iktidara gelmezse muhtemel. 30-40 yine çok uçuk değerler. Sanmıyorum yakın zamanda böyle bir şey olacağını.

Şu ana kadar büyük ülkelerden neredeyse hepsi hiperenflasyona maruz kaldı. Almanya, Amerika vb. bu pek uçuk bir fikir benim kanımca ancak size öyle geldiyse bilemem. Saygı duyarım :)

Kesin diyemem ama 2023'te ekonomik politikaları nispeten daha iyi olan bir parti iktidara gelmezse muhtemel. 30-40 yine çok uçuk değerler. Sanmıyorum yakın zamanda böyle bir şey olacağını.

Yok müdahale falan yapılır değil mi yani o seviyelere gelirse de asgari ücret insanların maaşı artırılır onu soruyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı