İleride PC oyunları keyif veriyor mu?

qino88

Centipat
Yer
Hatay
Şu an 13 ve 9.sınıfım bilgisayarım yok ve yıllarca alabileceğimi sanmıyorum. Liseyi bitirdikten sonraki yaşlarda PC keyif veriyor mu? Metin2 girip saatlerce kasabiliyor, CS:GO'da saatlerinizi geçirebiliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi adıma konuşayım her zaman oyun oynamaktan zevk aldım 12 yaşındada 19 yaşınadda ama zamanla farklı hobiler ediniyor insan ben 12 yaşındayken günde 10 saat oyun oynardım şu an 19 yaşındayım 2 saat oyun 2 saat dizi 6 saat kitap okuyorum ama her zaman oyuna girip bir stres atıp keyif alıyorum.

Kendimden örnek vereyim; bazen hiç oyuna girmek istemiyorum, bazen de oyundan çıkmak istemiyorum. Farklı farklı oyunlar denemek bence en iyisi, sürekli aynı şeyi yapmak bir süre sonra sıkmaya başlıyor.

Her insana göre değişir hocam bu bilebileceğimiz bir şey değil fazla ya, ama mesela abimden örnek vereyim, 30 yaşının üstünde ama hala keyifle oyun oynuyor.

Şu an 13 ve 9.sınıfım bilgisayarım yok ve yıllarca alabileceğimi sanmıyorum. Liseyi bitirdikten sonraki yaşlarda PC keyif veriyor mu? Metin2 girip saatlerce kasabiliyor, CS:GO'da saatlerinizi geçirebiliyor musunuz?

Sanırım oyun zevklerimiz biraz benziyor, Metin2 oynamıyorum artık çok sarmıyor CS:GO'da global olduktan sonra pek girmemeye başladım. Bu arada bunların dışında çok farklı farklı oyunlar oynuyorum paramın yettiği kadarıyla.

Veriyor. 13 yıldır bir tost makinesi kullanıyordum, 2 hafta önce ortalama bir sistemim oldu. 3-4 oyun bitirdim, şu an Witcher 2 oynuyorum hatta.

Fazla kafaya takarsan zevk vermez, beklentiyi yüksekte tutmamak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı