İleride zombiler gerçek olursa ne olur?

Real Defender

Hectopat
Yer
Konohagakure
Bence değişik olur ama eğer koşarlarsa naneyi yeriz! Zaten ileride zombi salgını olacağını düşünüyorum. Instagram'da gördüm doğruluğu kesin değil önceden uyarayım linçlemeyin; Fransa'da bir laboratuvar bir virüs genetiği yüklemiş, bir tane doktor silinmeden indirip genetiği, insanlar üzerindeki etkiyi görebilmek için simulasyona aktarmış. Virüs ilk olarak beyinde frontal lob ve limbik sisteme saldırarak 10/9'unu etkisiz hale getiriyor. Frontol Lob'un görevleri; plan yapabilme dürtülerini kontrol edilmesi kişinin öz eleştiri yapabilmesini, deneyim kazanma, problem çözebilme yeteneği, düşünebilme yeteneği, hatalarından ders çıkarma, duyguları tanımada ve empati yapabilmek gibi bizi insan yapan en içsel özelliklerimizi yok ediyor. Beynin kalan kısmı sağlamdır ( yeme, içme, avlanma, çiftleşme, koşma, yüzme ve tırmanma). Enfekte olan kişi aynı zaman da etobur olacak ve bu açlık dürtüsü virüsün yayılma etkisi ile harmanlaşacaktır. Virüs ilk etapta kan, ısırık ve tükürük gibi yollarla bulaşacaktır. Enfekteler kendileri gibi enfekte olanları doğası gereği besin olarak görmeyecektir ve sürü halinde gezeceklerdir. Tabii ki bunlar teoridir Instagram sayfası adını vermiyorum reklam olabilir diye. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. Virüsün adı: Ztx19-2023. Doktorun adı: Dr.Tomotani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz atraksiyon girer hayatımıza.
Dediğiniz gibi koşarlarsa, I Am Legend zombileri gibi olurlarsa olmaz bu iş. TWD zombileri gibi olmaları lazım.

Direkt koluma kitap bağlardım. Hiçbir insanın dişi 500 sayfalık kitabı delemez.
Kitap kaplı sol kolunla zombileri engellerken sağ elinle de uçuracaksın kafalarını.

Bence değişik olur ama eğer koşarlarsa naneyi yeriz! Zaten ileride zombi salgını olacağını düşünüyorum. Instagram'da gördüm doğruluğu kesin değil önceden uyarayım linçlemeyin; Fransa'da bir laboratuvar bir virüs genetiği yüklemiş, bir tane doktor silinmeden indirip genetiği, insanlar üzerindeki etkiyi görebilmek için simulasyona aktarmış. Virüs ilk olarak beyinde frontal lob ve limbik sisteme saldırarak 10/9'unu etkisiz hale getiriyor. Frontol Lob'un görevleri; plan yapabilme dürtülerini kontrol edilmesi kişinin öz eleştiri yapabilmesini, deneyim kazanma, problem çözebilme yeteneği, düşünebilme yeteneği, hatalarından ders çıkarma, duyguları tanımada ve empati yapabilmek gibi bizi insan yapan en içsel özelliklerimizi yok ediyor. Beynin kalan kısmı sağlamdır ( yeme, içme, avlanma, çiftleşme, koşma, yüzme ve tırmanma). Enfekte olan kişi aynı zaman da etobur olacak ve bu açlık dürtüsü virüsün yayılma etkisi ile harmanlaşacaktır. Virüs ilk etapta kan, ısırık ve tükürük gibi yollarla bulaşacaktır. Enfekteler kendileri gibi enfekte olanları doğası gereği besin olarak görmeyecektir ve sürü halinde gezeceklerdir. Tabii ki bunlar teoridir Instagram sayfası adını vermiyorum reklam olabilir diye. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. Virüsün adı: Ztx19-2023. doktorun adı: Dr. Tomotani.

İnsanların DNA'larını tamamiyle değiştirip görünüşlerini dahi etkileyecek bir virüsün çıkacağını sanmıyorum ne şimdi ne de gelecekte. Davranışlarını değiştirebilirsin ama, beynini yok edecek dereceye getirmek bence imkansıza yakın gibi geliyor. He olduda gerçekleşti öyle bir olay, 2 kere Witcher serisini komple bitirdim kılıç hakimiyetim var, komple resident evil serisini bitirdim, Outlast vesairede oynadım, TWD dizisini ve oyununu da 2-3 kere bitirmişimdir. Hazırlıklıyım yani. Birçoğumuzda öyledir muhtemelen. :D
İnsanların DNA'larını tamamiyle değiştirip görünüşlerini dahi etkileyecek bir virüsün çıkacağını sanmıyorum ne şimdi ne de gelecekte. Davranışlarını değiştirebilirsin ama, beynini yok edecek dereceye getirmek bence imkansıza yakın gibi geliyor. He olduda gerçekleşti öyle bir olay, 2 kere Witcher serisini komple bitirdim kılıç hakimiyetim var, komple Resident Evil serisini bitirdim, Outlast vesairede oynadım, TWD dizisini ve oyununu da 2-3 kere bitirmişimdir. Hazırlıklıyım yani. Birçoğumuzda öyledir muhtemelen. :D

Bir axii yaparız zombilere sonra çatur çutur keseriz, katana veya kılıç sponsoru olacak var mı?

Biraz atraksiyon girer hayatımıza.
Dediğiniz gibi koşarlarsa, ı am Legend zombileri gibi olurlarsa olmaz bu iş. TWD zombileri gibi olmaları lazım.

Direkt koluma kitap bağlardım. Hiçbir insanın dişi 500 sayfalık kitabı delemez.
Kitap kaplı sol kolunla zombileri engellerken sağ elinle de uçuracaksın kafalarını.

Fısıldayan olursunuz en fazla hocam haha :D

Hayatımız neşelenir, bir amacımız olur işte ne güzel.

Gidip beni ısırmalarını sağlayıp zombi olurum ve huzurlu, stressiz devam ederim yaşamıma. Tabii bilincim falan yok oluyorsa daha iyi. Her an ısırılma veya öldürülme korkusuyla yaşanmaz o yüzden zombi olmak daha iyi olurdu.

Bence değişik olur ama eğer koşarlarsa naneyi yeriz! Zaten ileride zombi salgını olacağını düşünüyorum. Instagram'da gördüm doğruluğu kesin değil önceden uyarayım linçlemeyin; Fransa'da bir laboratuvar bir virüs genetiği yüklemiş, bir tane doktor silinmeden indirip genetiği, insanlar üzerindeki etkiyi görebilmek için simulasyona aktarmış. Virüs ilk olarak beyinde frontal lob ve limbik sisteme saldırarak 10/9'unu etkisiz hale getiriyor. Frontol Lob'un görevleri; plan yapabilme dürtülerini kontrol edilmesi kişinin öz eleştiri yapabilmesini, deneyim kazanma, problem çözebilme yeteneği, düşünebilme yeteneği, hatalarından ders çıkarma, duyguları tanımada ve empati yapabilmek gibi bizi insan yapan en içsel özelliklerimizi yok ediyor. Beynin kalan kısmı sağlamdır ( yeme, içme, avlanma, çiftleşme, koşma, yüzme ve tırmanma). Enfekte olan kişi aynı zaman da etobur olacak ve bu açlık dürtüsü virüsün yayılma etkisi ile harmanlaşacaktır. Virüs ilk etapta kan, ısırık ve tükürük gibi yollarla bulaşacaktır. Enfekteler kendileri gibi enfekte olanları doğası gereği besin olarak görmeyecektir ve sürü halinde gezeceklerdir. Tabii ki bunlar teoridir Instagram sayfası adını vermiyorum reklam olabilir diye. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. Virüsün adı: Ztx19-2023. doktorun adı: Dr. Tomotani.

Şimdi onlar bizi ısırınca bizde zombi oluyorsak. Biz onları ısırınca onlarda insan mı oluyor? :D 😆🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı