İlişkiden sıkılma

AnormalBey

Hectopat
16 yaşındayım, beni seven bir sevgilim var yaklaşık 5 aydır beraberiz. Onunla geçirdiğim zamanlarda başta mutlu ve heyecanlı oluyordum. Artık iyice sıkıldım konuştuğumuz yaptığımız şeyler hep aynı. Hayatımda ilk defa başıma geliyordu birinin bana aşık olması. Bu ilişkiyi devam ettirmek veya ettirmemek arasında çok kaldım. Onu seviyorum bundan eminim ama sıkılıyorum.
Siz bu durumda olsanız ne yapardınız yardım edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir süre (1 ay) görüşmeme kararı alın. Buluştuğunuzda anlatacak bi şeyleriniz mutlaka olacaktır. Zaten sık görüşmek eninde sonunda bütün heyecanı alıp götürecektir.
Yalnız, o kızın ailesi muhtemelen bu durumunuzu bilmiyordur. Empati kurarsan daha sağlıklı düşünebilirsin.

One night stand.
Öneririm. Hem ilişkin iyileşir, hem de farklı heyecanlar arardığın için hayattan zevk alırsın.
Ahanda rehber burada:
erkekler için one night stand rehberi

Not: Şaka bir yana 16 yaşında bu mevzular gerekli mi? Sonuçta üniversite başlayınca (veya daha önce) büyük ihtimal ayrılacaksınız zaten.

One night stand.
Öneririm. Hem ilişkin iyileşir, hem de farklı heyecanlar arardığın için hayattan zevk alırsın.
Ahanda rehber burada:
erkekler için one night stand rehberi

Not: Şaka bir yana 16 yaşında bu mevzular gerekli mi? Sonuçta üniversite başlayınca (veya daha önce) büyük ihtimal ayrılacaksınız zaten.
Bizim okuldakiler 5.sınıfta sevgili oluyordu hala oluyorlar :D.

Bu yaşda normal şeyler bunlar boşuna millet haftada bir sevgili değiştirmiyor yaşın büyük olsaydı evlilik planı yapardın belki ama bu yaşta aşk zevk işi.

Bence, sıkılmanızın nedeni kendinizi geliştirmemeniz veya karşınızdaki ile seviye farkı (Kastım bilgi,akıl veya eğitim.)yani konuştuklarınız ilginç veya amaçsız gelmesi. Eğer konuya yanlış bir şekilde değinmişsem belirtin lütfen.

Bence, sıkılmanızın nedeni kendinizi geliştirmemeniz veya karşınızdaki ile seviye farkı (Kastım bilgi,akıl veya eğitim.)yani konuştuklarınız ilginç veya amaçsız gelmesi. Eğer konuya yanlış bir şekilde değinmişsem belirtin lütfen.
Yok tam da üstüne bastınız. Sevgilimle aynı zevkleri paylaşıyoruz mesela ben bilgisayar oyunlarını ve teknolojiyi çok seviyorum ama o bu konulara aşırı ilgisiz bu da etken muhtemelen

Bu yaşta ne yapacaksın ki? Akşam 10'da gel bir şeyler yapalım desen kızın ailesi izin verir mi sorusu olacak. Bu yaşlarda sevgiliyle yapılacaklar kısıtlıdır, sevgili olmaktan ziyade yakın kankan olsun, daha çok iyi zaman geçireceğinize emin olabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı