İlk açılan uygulamanın sesi ikinci açılan uygulamadan fazla geliyor

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Lise 10. Sınıf Öğrencisi
Merhaba, direk uzatmadan uzun örnek vereyim. İlk Discord'u açıp Rainbow Six Siege'e girdiğim zaman, R6'nın sesi az Discord'un normal yani gelmesi gerektiği gibi geliyor. Bu sadece Discord ile alakalı değil bu arada. Biliyorum Discord'da öyle bir ayar olduğunu ama kapalı bende. Önce YouTube'dan bir şey açtıktan sonra FIFA 19'a girdiğim zamanda aynı durum oluyor. Bunun çözümü nedir, bilen varsa yardımcı olsun.

Windows 8.1'den Windows 10 geçince bu olay ile karşılaştım. Tarıyıcıdan müzik açıyorum normal ses geliyor. ETS kamera açısını iç kabinden dış kameraya alınca ETS'nin sesi daha fazla geliyor. Ama iç kabine geçince Müziğin sesi daha fazla geliyor.

Sağ altta ki ses simgesine sağ tuş yap > Ses ayarlarını aç'ı seç. Daha sonra açılan ekranda sağ taraftan ses denetim masını aç orada iletişim kısmında ki Windows iletişim etkinliği algıladığında ; kısmını hiçbir şey yapma olarak değiştir.

Bunun dışında Kullandığınız cihazda ki ses yazılımları da uygulamalarda öncelik atayabiliyor. Bunun için sistem bilgisi paylaşın lütfen.

Windows 8.1'den Windows 10 geçince bu olay ile karşılaştım. Tarıyıcıdan müzik açıyorum normal ses geliyor. ETS kamera açısını iç kabinden dış kameraya alınca ETS'nin sesi daha fazla geliyor. Ama iç kabine geçince Müziğin sesi daha fazla geliyor.
ETS 2 de zaten iç kamerada daha az ses geliyor dışarıya göre.

Ses karıştırıcı dan bak. Orda açık uygulamaların ne kadar sesi açık olduğunu ayarlayabilirsiniz.
Hepsi full. Biliyorum o kadarını :D
Sağ altta ki ses simgesine sağ tuş yap > Ses ayarlarını aç'ı seç. Daha sonra açılan ekranda sağ taraftan ses denetim masını aç orada iletişim kısmında ki Windows iletişim etkinliği algıladığında ; kısmını hiçbir şey yapma olarak değiştir.

Bunun dışında Kullandığınız cihazda ki ses yazılımları da uygulamalarda öncelik atayabiliyor. Bunun için sistem bilgisi paylaşın lütfen.
Sistemin bilgisini nasıl paylaşacağım? PC özelliklerim biyografimde yazıyor zaten ama sizin istediğiniz başka bir şey galiba.

Görebildiğim tek ilgili yazılım Smart ManagerV3 oldu. Bu yazılımı bir kontrol edin, içinde düzenlemeniz gereken uygulamalar olabilir.

Geri
Yukarı