İlk açılışta fanların durup tekrar çalışması

ozeceze

Kilopat
Daha fazla  
Benim kasanın güç tuşuna basıyorum fanlar bir dönüyor, 1 saniye kadar sonra 1 saniye kadar durup tekrar dönüyor ve kasa açılıyor bu neyden kaynaklanır biliyor musunuz? Zalman Z3 Plus kasa, Gigabyte 970a-d3 Ana kart, FX6300 işlemci.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayarımda da oluyordu. Güç düğmesine basıyorum fanlar çalışıyor bir kaç saniye sonra kapanıp tekrar kendini açıyordu. Önemsememiştim. Windows 8.1 e geçiş yapmak için format attım. Normal şekilde açılıyor. İşletim sistemi ve ya sabit diskten kaynaklı olabilir.

benim kasanın güç tuşuna basıyorum fanlar bir dönüyor 1 saniye kadar sonra 1 saniye kadar durup tekrar dönüyor ve kasa açılıyor bu neyden kaynaklanır biliyor musunuz ? Zalman Z3 Plus kasa Gigabyte 970a-d3 Ana kart fx 6300 işlemci
Güç kaynağından ya da sabit diskinden kaynaklanıyordur.

Sistemin normal çalışıyorsa bu bir sorun değil.
Ayrıca sistemine BIOS güncellemesi yap.

Sistem çalışıyor. Soğutmada çok güzel. Gigabyte 970a-d3 rev 3.0 kullanıyorum nasıl güncelleyebilirim?

Güç kaynağı ve işlemciden kaynaklana bilir. Bende de öyle bir makine var. Hatta işlemcinin bir iğnesini de kırdım düzeltmeye çalışırken :)

İşlemciyi sağlam montaj ettim hatta 4.62 ghz'de çalıştırıyorum PSU'da sağlam bir PSU High Power 750 watt 80+

Yeni konular

Geri
Yukarı