İlk dayağınızı nasıl yediniz?

Mehmet18

Picopat
Katılım
20 Haziran 2021
Mesajlar
587
Çözümler
1
Vallahi ilk dayağımi 4. sınıfa giderken yedim bir tane abi vardı 18 19 yaşlarında ensesine şaplakmi ne atmıştım ondan sonra kaçtım ama beni bir dövdü hayatımda öyle dayak yemedim ulan küçücük çocuğum 2 tokat at bırak.
 
Katılım
16 Haziran 2021
Mesajlar
4.293
Çözümler
5
Yer
Dünyada Cehennemi Yaşıyor
Şu an 17 yaş. İlk dayağımı 14'te yedim. Sadece bir ense şaplağı attım. Çocuk abarttı da abarttı. Arkası da sağlamdı, bende gelecek kimse yok. Giderken oynatma listesi oluşturdum eski dokunmatik telefonlardan vardı bende. Sagopa Kajmer - hep taarruz var ve sansar salvo - bombalar hedef bulur. Teke tek çağırmıştı ama oraya gittiğimde 4 kişilerdi. Ben diyorum ki teke tek gel, hala sen bana nasıl vurursun diyor. En son ben dellendim vurdum çocuğun surata. Gerisi zaten Sagopa Kajmer - hüsrana komşuyum dinleyip dönmüştüm. Ertesi gün bayağı rezillik yaşadım, haberim olmadan annem babam okula gelmiş, okulda karizma falan kalmadı. Neyse ki son seneydi Teog'a girip kapattım o ortamı.

Şu yaşıma kadar ailemden 1 tokat bile yemedim :D

Annem bir kez çok kızıp sırtıma 2 kez plastik terlikle vurmuştu o kadar.
Onun dışında kavgacı biri olmadığım için hiçkimseden dayak yemedim.
 

Quilian

Picopat
Katılım
10 Ağustos 2021
Mesajlar
180
4.siniftayken hocanin verdigi matematik sayfasinin ön tarafini yapip arka tarafinida Full sallamiştim sıkıldım diye babamda akşam odama girdiğinde kağit gözüne çarpmiş her yanlişim için bir tokat yemiştim 😃
 

SinekTV

Picopat
Katılım
16 Nisan 2021
Mesajlar
728
Çözümler
6
5 yaşının başlarında uçan balon satarken bir grup çocuk tarafından sağlam dövülüp balonlarım çalınmıştı. Sonra ağlaya ağlaya eve döndüm, üstüne biyolojik annem olacak şerefsiz sık sık yaptığı gibi piknik tüpünde kor haline getirdiği bıçakla işkence yapmıştı.
Geçmiş olsun hocam şimdilerde mutlusundur umarım.
 

wicking

Decapat
Katılım
29 Ocak 2019
Mesajlar
431
Ortaokulda annemin tayini Urfa'ya çıkmıştı. Urfa'da yediğim dayağın haddi hesabı yok. Hem öğretmenlerden hem de öğrencilerden yedim. Orda dayak yiye yiye atmayı öğrendim, lisede 3 tane kavgam oldu sadece, dayak yemedim hiç.
 
Yukarı