İlk defa AC oynayacak birine tavsiyeleriniz nelerdir?

ksewst12

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartı
GTX 1050 Tİ
İşlemci
AMD Six-core processor 6100
İlk defa bir AC oyunu alacağım ve blackf ile Unity arasında kaldım. Gemi sürmeyi severim korsan temalı oyun çok iyi yapımlar çok yok Sea of Thieves'te çok oynadım çok severim, Black Flag ile ilişkili bunları söyliyebilirim. Öte yandan Unity öneriliyor ve hikayesi var mı bilmek gerekirmi vs. bilmiyorum ve oyunun ana mekaniklerini hangi tuşlarla ne yapılacağını bilmediğimden rahat olur mu? İlk hangisini oynamalıyım önerir misiniz? Ayrıca bu 2 oyundan sonra sırasıyla ne oynayabileceğimi yazarsanız çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında ikisi de birbirinden farklı temalar, birisi korsan oyunuyken diğeri fransız ihtilalini ele alan bir hikaye yani karşılaştırmak biraz saçma olur. Ben şahsen açık dünyayı daha rahat gezebildiğimiz için AC Black Flag'i tercih ederdim ama Unity grafik açısından vs. daha iyi.

Aslında ikisi de birbirinden farklı temalar, birisi korsan oyunuyken diğeri fransız ihtilalini ele alan bir hikaye yani karşılaştırmak biraz saçma olur. Ben şahsen açık dünyayı daha rahat gezebildiğimiz için AC Black Flag'i tercih ederdim ama Unity grafik açısından vs. daha iyi.

Teşekkürler. Bu yazımı gören Yiğit bir abim varsa sırasıyla Black Flag sonrası sırasıyla ne oynarsam daha iyi olur yazarsa süper olur.

Teşekkürler. Bu yazımı gören Yiğit bir abim varsa sırasıyla Black Flag sonrası sırasıyla ne oynarsam daha iyi olur yazarsa süper olur.
Ana hikaye aynı ama hikayeler birbirine bağlı değil yani belirli bir sıra yapmanıza gerek yok. Benim tavsiyem bir oyunda yeniden eskiye gitmek biraz sıkabileceği için Black Flag'den sonra Unity, Origins, Odyssey ve Valhalla şeklinde gidebilirsiniz. Özellikle milolojiye ilginiz varsa son 3 oyunu beğenirsiniz muhtemelen.

Benim ilk oynadığım ac oyunu black flag oldu oyunu çok beğendim sonra devamı geldi arkadaşın dediği son 3 oyunu sona saklayın çünkü eskiye gitmek biraz sıkıyor oynamakta da zorlanmaz siniz basit zaten eğer tercih yapmam gerekirse 2 oyun arasında ben olsam black flag oynardım ama unity de kötü değil.

Benim ilk oynadığım ac oyunu black flag oldu oyunu çok beğendim sonra devamı geldi arkadaşın dediği son 3 oyunu sona saklayın çünkü eskiye gitmek biraz sıkıyor oynamakta da zorlanmaz siniz basit zaten eğer tercih yapmam gerekirse 2 oyun arasında ben olsam black flag oynardım ama unity de kötü değil.
yine de teşekkür ederim şuan BlackFlag yükleniyor

Geri
Yukarı