İlk defa bira içmek

• Konuyu başlatan esq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 90
  • Görüntüleme 17B
Sarhoş olmak(daha da kötüsü olmamak) için bira içiyorsanız hamallık yapıyorsunuz. Bira denilen şey sıvı ekmek. :D
Aslında tam olarak sıvı ekmek değil. Bir ekmek yapılırken arpa falan kullanılır ama yapılınca içerisinden bunlar alınır.

Biranın tadı acı ve kokusu ekşimsi erik kurusu gibi. 1.Level bünye alışık olmadığı için Efes Gold veya Tuborg Gold sarı renkte olanla başlamanı öneririm içimi kolay düşününce altın gibi bir tadı var.
Dibi daha çok acı
Kendine hakim ol, hiçbir zaman bozuntuya verme, ne yaptığını bil (bazıları çok içince sapıtıyor karakteri değişiyor). Koku için naneli veya ekşili sakız çiğne, aradaki mesafeni koru.

Son düzenleme:
Ben kış günü içmiştim ilk biramı müthiş bir ısınma hissi vermişti bana 😄
Aralık ayında, içtiğim birkaç bira sonrası saat 23:50 civarlarında tişörtle duruyordum, millet mont ile dururken. 😁

Bu arada güzel bir fıçı bira bulabilirseniz daha iyi olur.

İlk içim için Mor şişe Volim veya kırmızı tuborg öneririm sebebe gelirsek ben bunları seviyorum açıkçası ve seninde beğenebileceğini düşünüyorum. Alternatif olarak bira yerine Xl Cumartesi Şarabı deneyebilirsin lezzetlidir, Ağır istersen Jack Daniels'a birkaç arkadaşınızla beraber para biriktirip girebilirsiniz ağırdır ancak keyiflidir.

İlk içim için Mor şişe Volim veya kırmızı tuborg öneririm sebebe gelirsek ben bunları seviyorum açıkçası ve seninde beğenebileceğini düşünüyorum. Alternatif olarak bira yerine Xl Cumartesi Şarabı deneyebilirsin lezzetlidir, Ağır istersen Jack Daniels'a birkaç arkadaşınızla beraber para biriktirip girebilirsiniz ağırdır ancak keyiflidir.
ilk içim için yüksek alkollü kırmızı tuborg önermem, bomonti'nin içimi daha rahat.:D

Bomonti Filtresiz, yada Toborg Filtresiz, acı olmayan harika biralar, ama çabuk sarhoş olmak istemiyorsanız, 500 ml bira için 200 ml su ekleyin. İçimi çok daha kolay olur, alkol oranı düşer.

Yeni konular

Geri
Yukarı