İlk defa oyun bitireceğim oyun önerisi bekliyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Roherty

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar konuyu belki yanlış yere açıyorum ama baktım biraz en uygun yer olarak burayı gördüm.

5 yıldır bilgisayar oyunlarıyla meşgulüm yüzlerce oyun oynadım ama hiç oyun bitirmedim. Kısaca şöyle söyleyeyim "saracak" oyun tavsiyesi arıyorum.

Şu anda bile bilgisayarda 25-30 tane oyun yüklü ama hepsinde 3-4 bölüm ilerleyip bırakıyorum.

En son Cry Of Fear oynadım mesela o oldukça sarmıştı sonradan onuda oynamaz oldum. Dediğim gibi konu yanlış yerdeyse taşınırsa memnun olurum. Yakın zamanda cevaplarınızı bekliyorum.

(Crysis, Battlefield , Bioshock , Dying Light gibi bilindik oyunların çoğunu denedim.)

Half Life serisini öneririm.

Assassin's Creed serisini bitirmiş biri olarak kesinlikle tavsiye ederim.

Bf 2,3 Ac III, Ac IV, Cod blackops. I, II, Cod ghost bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadasla selam ben azerbaycandan sizlere yazyorum gunlerdir pc basindayim gta 5 yukledim 59gb boyutlu bir dosyayi fakat cd key isyyor her ne yaptiysam bulamiyorum lutfen bana yardim edin bilen bir arkadas varsa bana mail atsin lutfen mail atin [email protected] lutfen yardim edin

O yüklediğin gta 5 olması mümkün değil kardeşim. Çünkü gta 5 bilgisayar sürümünü mart 2015 te çıkaracak. Henüz bilgisayar için çıkmadı bu oyun parayla bile satın alamazsın yani.

Yüklediğin farklı bir oyun çıkabilir uyarayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mafia 2, Call of Cthulu Dark Corners of the Earth, Hitman Serisi, L.A Noire, Batman Arkham Asylum, Sniper Elite Serisi, Medal of Honour Serisi şimdilik aklıma gelenler bunlar aklıma geldikçe yazarım..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı