İlk defa Yapı Kredi'li olana 2000 TL Worldpuan

retrower

Kilopat
Bitmiş mi hocam güncelleyim konuyu arkadaşlar denemesin. Benim umarım olur bazı şeyler okudum limit vermiyorlarmış diye 2 kredi kartım var birisi 20 bin TL birisi 13 bin TL limiti.
Bitmiş hocam hiç uğraşmasınlar yeni hesap açmayla. 1 saat uğraştım sonunda da "bitti artık hiç bir güncel kampanyamız yoktur" diye de cevap aldım. Yani farklı bir kod vs. olmadığını ilettiler. Yine de kullananlar çıkmıştır teşekkür ederiz.

HABAR

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
Maalesef hocam, konuya atılan resim var sadece. Müşteri temsilcisi söyledi bana bunu.
Ben nasıl katılacağım kampanyaya? Technopat Sosyal'de arkadaşlar vardı, onlar söyledi, onlar da başka bir arkadaştan duymuşlar mı diyeceğim müşteri temsilcisine? Kafam çok karıştı :)
Edit: Bitmiş, ama sorumun cevabını hala arıyorum diyebilirim.

CBum

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Kanada
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 - Anakart: Gigabyte B450M-S2H - Ekran Kartı: Sapphire Pulse RX 6600 - RAM: Adata XPG Gammix 8GB 3200MHz (x2) - SSD: GeIL Zenith R3 High Performance 512GB - HDD: WD Blue 1TB 7200RPM - Kasa: Dark Diamond Pro Mesh - PSU: High Power 500W 80+ Bronze - Monitör: Asus TUF Gaming VG259QR 165HZ 1 ms

İşletim Sistemi: Windows 11 Pro

Telefon: Samsung Galaxy A52
Ben nasıl katılacağım kampanyaya? Technopat Sosyal'de arkadaşlar vardı, onlar söyledi, onlar da başka bir arkadaştan duymuşlar mı diyeceğim müşteri temsilcisine? Kafam çok karıştı :)
Edit: Bitmiş, ama sorumun cevabını hala arıyorum diyebilirim.
Kodu söylemeniz yeterli.

Yeni konular

Yukarı