İlk kez AC oynayacak biri hangisini oynamalı?

Cihen

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel i5-11400F
GPU: PNY GeForce RTX 3060
Anakart: ASUS PRIME H510M-E
RAM: PNY 8GB XLR8x2 3200MHz DDR4 RAM
Kasa: POWER BOOST X58RGB
PSU: High Power 750W 80+ Gold Performance
SSD: Kioxia Exceria NVMe M2 500GB
Klavye: Hadron G502
Fare: Bloody A90
Kulaklık: Bloody G580
Telefon: Xiaomi Redmi Note 9
Arkadaşlar ilkokuldayım, yaşım 8-9 muhtemelen. Hafta içi telefon tablet yasak, kendi bilgisayarım da yoktu babam her cuma okul çıkışı beni internet kafeye götürüyordu. Bir gün gittim internet kafeye Assassin's Creed açtım, hangi oyun bilmiyorum. İngilizcem falan yok, beni attı bir yere ben ne yapacağımı anlamadım. Bir süre her şeye tıklayarak denedim ama yapamayıp oyundan çıktım, okuduysanız teşekkür ederim.
Şimdi çok içimde kaldı AC oynamam lazım, sizce hangisini oynamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ilkokuldayım, yaşım 8-9 muhtemelen. Hafta içi telefon tablet yasak, kendi bilgisayarım da yoktu babam her cuma okul çıkışı beni internet kafeye götürüyordu. Bir gün gittim internet kafeye Assassin's Creed açtım, hangi oyun bilmiyorum. İngilizcem falan yok, beni attı bir yere ben ne yapacağımı anlamadım. Bir süre her şeye tıklayarak denedim ama yapamayıp oyundan çıktım, okuduysanız teşekkür ederim.
Ac 2 yı oynayın başta. Serinin en güzel oyunlarındandır.

Origins oynamayın bile onun dışında AC 2 den başlamanızı tavsiye ederim.

Hepinize teşekkür ederim, yarın sabah oynayacağım.

Ben şahsen eski Ac oyunlarını pek sevmiyorum 2. oyunu oynayın sararsa diğerlerinide oynarsınız. Ama bence odyssey ve valhalla kesinlikle oynanmalı.

Hocam bu oyun bitti, yenisi lazım aşırı beğendim.
2. oyun bittiyse gidişat şöyle:
-Assassin's Creed Brotherhood
-Assassin's Creed Revelations
-Assassin's Creed 3
-Assassin's Creed 4(Black Flag)
-Assassin's Creed Rogue
-Assassin's Creed Unity
-Assassin's Creed Origins
-Assassin's Creed Odyssey
-Assassin's Creed Valhalla

Not: Yazmadığım oyunları kötü olduğu için yazmadım. Sizin de hoşunuza gideceğini sanmam ama merak ederseniz bakabilirsiniz.

Ayrıca hepsini üst üste oynamak seriden sıkılmanıza yol açacaktır mutlaka. Atlamayı düşünürseniz önerim Revelations, Unity, Odyssey'i atlamanız.

Son düzenleme:
2. oyun bittiyse gidişat şöyle:
-Assassin's Creed Brotherhood
-Assassin's Creed Revelations
-Assassin's Creed 3
-Assassin's Creed 4(Black Flag)
-Assassin's Creed Rogue
-Assassin's Creed Unity
-Assassin's Creed Origins
-Assassin's Creed Odyssey
-Assassin's Creed Valhalla

Not: Yazmadığım oyunları kötü olduğu için yazmadım. Sizin de hoşunuza gideceğini sanmam ama merak ederseniz bakabilirsiniz.

Ayrıca hepsini üst üste oynamak seriden sıkılmanıza yol açacaktır mutlaka. Atlamayı düşünürseniz önerim Revelations, Unity, Odyssey'i atlamanız.
Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı