İlk kez işte çalışacak biri ne kadar ücret almalı?

Haftalık 150-200 ne arkadaşlar :D benim komiğime gitti açıkçası o paraya çalışacağına git inşatta ustanın yanında takıl günlük en kötü 100 TL alırsın veya Ankara da yaşıyorsan hafta sonu işletmemize gel günlük 100 TL alırsın zaten diğer günler başka yere gidersin :D.

Hem meslek sahibi olacaksın hem de para mı alacaksın?

:D afganmi bu alir en az 150 200.
Haftalık 150-200 ne arkadaşlar :D benim komiğime gitti açıkçası o paraya çalışacağına git inşatta ustanın yanında takıl günlük en kötü 100 TL alırsın veya Ankara da yaşıyorsan hafta sonu işletmemize gel günlük 100 TL alırsın zaten diğer günler başka yere gidersin :D.
sanayide işler öyle hocam yapacak birşey yok tecrubeledigimden biliyorum baska isler daha mantikli olabilir.

İşin kazancına bağlı olarak artar. Biliyorum.

Aslında sanayi de çalışırım ama gidiş geliş masraflarıyla kazandığım paradan bir şey kalmaz.
Otobüsle oturduğum yerden haftalık gidiş geliş yapmak 60-70 lira tutuyor.

200 TL için tüm haftamı hayatta satmazdım çalışmaktan yorulmam diyorsan en iyi iş komilik ben geçen sene aspava da 70 TL almıştım ama 13 saat falan çalıştırıyorlar.

Haklisiniz bu arada eğer iş öğrenmek için gitmiyorsan sanayi saçma abimlerin dükkanı olduğu icin hafta sonlari dahil tüm tatil gunlerinde gidiyorum ve normal olarak fazla aliyorum ama ciraklarla muhabetim olduğu icin ne aldiklarini biliyorum az çok.
En çok tanıdıktan korkacaksın. Sırf tanıdığının oğlusun diye hayrına bile çalışmanı bekleyebilirler.
canavar biri değilse verir adamdan adama değişir

Geri
Yukarı