İlk kez Phonk müzik yaptım nasıl olmuş?

468113

Decapat
Selam. İlk kez phonk tarzı müzik yapmayı denedim amacım reklam yapmak değil eksiklerimi söylerseniz düzeltmeye çalışacağım. Fikirlerinizi merak ediyorum😃

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selam. İlk kez phonk tarzı müzik yapmayı denedim amacım reklam yapmak değil eksiklerimi söylerseniz düzeltmeye çalışacağım. Fikirlerinizi merak ediyorum😃

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Drift Phonk yapmışsın eline sağlık. Sporda dinlenecek phonk müzik çıkar da ekleyelim listemize. :)

Bir sürü farklı ses, efekt vb. birleşince rahatsız edici bir ses de çıkmış ortaya. Producer değilim. Bana böyle geldi.

Geçişler biraz sert ve ani. Arkadaki efektler polis siren sesi vs. biraz fazla gelmiş bir de tempo tam patlamaya yakınken başa dönüyor ritim güzel fakat zirveye hiç ulaşamıyor bu da phonk şarkılarda çok önemli insanı ne kadar sardığı konusunda. Kendini geliştirebilirsen piyasada iyi bir yer tutacağına inanıyorum devam et.

Galiba kasıtlı olarak kısa sürdürüp biraz bekletip sonra devam ettirdin de bence zevki bozmuş çok sık yapman. Bir de 1.05-1.08 arası gibi yaptığın sessizliklerden sonraki geçişler bir anda oluyor o kısma fade out tarzı şeyler eklersen daha hoş olur diye düşünüyorum.
Güzel çalışma.

Hocam daha böyle drift phonk havası veren şeyler olursa daha güzel olabilir ama böylede güzel 10 numara beş yıldız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı