İlk korku oyunu deneyimi için taktikler

zoro043

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bu gün tek başıma pacify isimli oyunu oynayacağım. İlk kez korku oyunu oynayacağım bunu deneyimlemek istedim. Verebileceğiniz bir taktik var mı?

Evdeki notları iyice takip edin ve elinizdeki iyi bebekleri direkt olarak oyunda bizi kovalayan kıza vermeyin. Sadece tek bir katta beklemeyin ve sürekli olarak anahtarların da yerini arayın. Bunun dışında yapmanız gereken önemli bir şey bulunmuyor.

Gözünü kapat rastgele tuşlara bas ve kulaklığın sesini sona kadar kıs.
Pacify'da sürekli olarak karakterimizin hareket etmesi gerekiyor. Eğer gözünü kapatıp kulaklığın sesini kısarsa bizi evde kovalayan karakteri duyamaz. Evdeki bebekleri bularak bizi kovalayan karakteri de yatıştırması gerekiyor. Ses kasması çok önemli bir husus.

Pacify'da sürekli olarak karakterimizin hareket etmesi gerekiyor. Eğer gözünü kapatıp kulaklığın sesini kısarsa bizi evde kovalayan karakteri duyamaz. Ses kasması çok önemli bir husus.

Sonuç olarak karakter kovalasa ve yakalasa bile haberi olmayacak (!) Şaka bir yana outlast 1 ve DLC'sini oynamış biri olarak bu oyunu kaldırabilir miyim? DLC'deki damat hâla tranvam.

@INonOmpiontentI, Pacify kaliteli korku oyunları ile kıyaslanabilecek bir yapıda oluşturulmadı. Pacify o kadar fazla korkunç değil ve bizi kovalayan karaktere göre hamlelerini yapabiliyorsun.

Outlast serisini kaldırıp kaldıramayacağını bilemem. Çünkü korku oyunları ile ilginin olup olmadığını bilmiyorum.

@INonOmpiontentI, pacify kaliteli korku oyunları ile kıyaslanabilecek bir yapıda oluşturulmadı. Pacify o kadar fazla korkunç değil ve bizi kovalayan karaktere göre hamlelerini yapabiliyorsun.

Outlast serisini kaldırıp kaldıramayacağını bilemem. Çünkü korku oyunları ile ilginin olup olmadığını bilmiyorum.

Outlast 1 ve DLC'yi bitirdim hatta arada Steam'da görünce aç a basasım geliyor da. Bu oyun için soruyordum ve fiyatı ne kadar.

Bu oyun için soruyordum ve fiyatı ne kadar?
7,35 TL'lik bir fiyatı bulunuyor. Çerezlik korku oyunları arasında olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı