İlk Masaüstü Bilgisayar Toplayışım

Sykopath

Hectopat
Daha fazla  
İş yeri için hem oyun oynayıp hemde muhasebe programımı bulunduracağımdan bol bol yerim olsun istedim. Bide ssd'nin önemli olduğunu düşünüyorum.

Zaten xigmatek'in kasası 600w 12 volt kanalından 432w güç sağlıyormuş bazı forumlarda öyle okudum o yüzden değiştirme kararı aldım.

sistemi ssd'ye kurup harddiskede muhasebe programlarımı kurmayı planlıyorum bana mantıklı geliyor bide elimin altında ssd bulunmas iyi nolur nolmaz bulunsun zaten recep baltaş'ın amd sistem toplama videosunda ssd'nin ne kadar gerekli olduğunu vurguladığını düşünüyorum. ama yinede önerileriniz için teşekkürler. benim merak ettiğim donanımlarda uyumsuzluk vb. varmı?

Uyumsuzluk yok. SSD almasanız daha iyi olacak. Çünkü oyunlarda FPS daha düşük olacak (GTX 760 alırsanız.) GTX 770 alırsanız daha iyi bir oyun deneyimi yaşarsınız. Paranız olunca SSD alın.

Önerinizi göz önünde bulunduracağım ancak oynayacağım en yüksek oyun watch dogs, gta 4, crysis 3, bf3 bunları kaldırırsa iyi olur bide 4-5 sene idare etse. yoğunlukta muhasebe programı kullanacağım ve elimin altında güçlü bir bilgisayar olmasını istediğim için topladım birde parçaları hepsiburada.com-vatandan karma yapında 2500'e kadar düşüyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı