İlk Önce Klavye mi Yoksa Kulaklık mı?

MrMoj0

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıktaki gibi bir seçim yapmam lazım. 250 TL param var klavye ve kulaklık arasında kaldım. Klavyem klasik 20 liralık klavye :D Kulaklıkta Sony'nin kulakiçi kulaklığı. Hangisini almalıyım? Klavye olarak CK 107'yi düşünüyorum kulaklık içinde Snopy Rampage SN-RW düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler. (y)

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair K55 RGB ve Cooler Master Masterkeys Lite L öneririm klavye olarak. Bu ikisinin dışında 250 TL'ye daha iyisi var mı pek sanmıyorum. Kulaklık olarak Siberia 200, Cooler Master Masterpulse veya Kingston HyperX Cloud tavsiye ederim. Klavye mi kulaklık mı sorusuna ise bence oynadığın oyunlar karar verir. FPS ağırlıklı ise kesinlikle kulaklık derim ama MOBA, LOL falan oynuyorsan klavye al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar başlıktaki gibi bir seçim yapmam lazım. 250 TL param var klavye ve kulaklık arasında kaldım. Klavyem klasik 20 liralık klavye :D Kulaklıkta Sony'nin kulakiçi kulaklığı. Hangisini almalıyım? Klavye olarak CK 107'yi düşünüyorum kulaklık içinde Snopy Rampage SN-RW düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler. (y)
Kulaklık: Philips SHM1900 Mikrofonlu Kulaküstü Kulaklık Fiyatı

Klavye: Logitech G105 TR Oyuncu Klavye (920-005054) Fiyatı

Corsair K55 RGB ve Cooler Master Masterkeys Lite L öneririm klavye olarak. Bu ikisinin dışında 250 TL'ye daha iyisi var mı pek sanmıyorum. Kulaklık olarak Siberia 200, Cooler Master Masterpulse veya Kingston HyperX Cloud tavsiye ederim. Klavye mi kulaklık mı sorusuna ise bence oynadığın oyunlar karar verir. FPS ağırlıklı ise kesinlikle kulaklık derim ama MOBA, LOL falan oynuyorsan klavye al.

2 hafta boyunca Lite L ve Masterpulse 200 TL, karne kampanyamız mevcut.

Bence CM Devastator 2 setini alıp, onun klavyesini kullanıp, içinden çıkan fareyi satmak en mantıklısı. Setin toplam fiyatı 125 TL. Faresini de 50-60 TL'ye satsanız, 75-65 TL klavyeye harcamış olursunuz ve gayet kaliteli bir ünü almış olursunuz. Geriye de 170-180 TL falan kalıyor. CM Ceres 300, Gamecom 388 ya da bütçeyi 20 TL falan arttırıp CM MasterPulse alınıp, rahatça kullanılabilir. Ben olsam böyle yapardım en azından. :)

Herkese cidden teşekkürler kararımı verdim sayenizde :). Normalde fps oyuncusuyum klavyemide uzun zamandır kullanıyorum. Kulaklık alacaktım fakat yaklaşık 3 4 saat önce klavyeye su döküldü artık mecburen klavye alacağım. Cooler Master MasterKeys Lite L Combo setini alıp faresini satacağım sonrada artık para biriktirip kulaklık alırım :D.

Benim dediğim gibi yapabilirsiniz. Yukarıda yazdım zaten. Lite L yerine Devastator 2 setinin klavyesi işinizi görecektir bana kalırsa.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı