İlk oyun projem (Şükür)

LatifGüngör

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Developer
Yaklaşık bir ay önce tek başıma korku oyunu yapmaya karar verdim. Ama sonra fark ettim ki sandığım kadar kolay değilmiş. Hazır asset kullandım ve kısa bir oyun oldu ama tam hali gelebilir. İndirip oynamak isterseniz eğer, oynadıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık bir ay önce tek başıma korku oyunu yapmaya karar verdim. Ama sonra fark ettim ki sandığım kadar kolay değilmiş. Hazır asset kullandım ve kısa bir oyun oldu ama tam hali gelebilir. İndirip oynamak isterseniz eğer, oynadıktan sonra yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler:)

Merhaba,
Oyunu indirmedim denemedim ama naçizane isimden bile kaybediyor, latin alfabesinde olmayan sesli harfler kullanmak, globalleşme açısından çok fazla engel oluyor, buna dikkat etmelisin bence.

Sistem gereksimleri neler?

Merhaba,
Oyunu indirmedim denemedim ama naçizane isimden bile kaybediyor, latin alfabesinde olmayan sesli harfler kullanmak, globalleşme açısından çok fazla engel oluyor, buna dikkat etmelisin bence.
Haklısınız, ama bu projeyi herhangi bir platforma çıkarmayacağım. Sadece kendimi denemek için yaptığım proje.

Bir sonraki paylaşımlarda rarlayıp yüklerseniz çok iyi olur

4 GB RAM, 1 GB VRAM yeterli geliyor. Oyuna başlamak uzun sürüyor. Bir sürü başla, şimdi başla seçeneği geliyor. Orasını kısaltabilirsin. Manzara izlemekten ibaret gibi geldi bana. Hiç bir Action yok. Başlangıç için güzel.

Ama Unity oyunlarının boyutları dev gibi. Kimsenin indiresi gelmiyor. Devamını getirmeye bak.

Son düzenleme:
Hocam hangisini indireceğiz?
1651132907790.png

Yeni konular

Geri
Yukarı