İlk oyunum Steam'de yayınlandı

Calquter

Nanopat
En iyi cevaplar
1
Selamlar arkadaşlar. Yapmış olduğum korku oyunum bitti ve Steam'da yayınlandı. İlk 3D deneyimimdi ve tek kişi olduğumdan gözümden kaçan kurgusal sıkıntılar ve oyun içi buglar olabilir şimdiden kusura bakmayın. Oyun bilgi eksikliğinden her ne kadar da istediğim gibi olmasa da Steam kütüphanesini öğrenmek için oyunu yayınlama kararı aldım. Oyun zaten kısa sürüyor. Benim için de güzel bir deneyim oldu. Şimdiden burada yardımcı olan herkese teşekkürler.
Mağaza sayfası: The Nightmare on Steam

Son düzenleyen: Moderatör:

Kawambri

Decapat
En iyi cevaplar
0
"Oyun hakkında" kısmında yazım hatası var. Şöyle:
Attention : The Ngihtmare often contains horror items.

Abu!

Kilopat
En iyi cevaplar
11
Yer
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
Elinize emeğinize sağlık lakin oyunda neden Türkçe desteği yok? Meraktan soruyorum sadece.

• Beğen
İfadeler: KKA

SelimAkoguz

Picopat
En iyi cevaplar
0
Selamlar arkadaşlar. Yapmış olduğum korku oyunum bitti ve Steam'da yayınlandı. İlk 3D deneyimimdi ve tek kişi olduğumdan gözümden kaçan kurgusal sıkıntılar ve oyun içi buglar olabilir şimdiden kusura bakmayın. Oyun bilgi eksikliğinden her ne kadar da istediğim gibi olmasa da Steam kütüphanesini öğrenmek için oyunu yayınlama kararı aldım. Oyun zaten kısa sürüyor. Benim için de güzel bir deneyim oldu. Şimdiden burada yardımcı olan herkese teşekkürler.
Mağaza sayfası: The Nightmare on Steam
Parasız yapsaydın denemeyi çok isterdim :D.

KlesS

Millipat
En iyi cevaplar
2
Açıkcası grafikleri güzel olaydı az daha . Layers of fear gibi hafif bir korku oyununu sırf grafik için oynamıştım. Unity ile yapılmış olması (galiba) çok şaşırtmıştı.

KKA

Decapat
En iyi cevaplar
6
Yer
Ev veya İş herhalde
CamScare yoksa alayım :)

FatabeyTheBest

Nanopat
En iyi cevaplar
2
Yer
İzmir
Oyunları o kadar çok korsan oynuyoruz ki Türk geliştiriciler bile Türkçe dil desteği koymuyolar :D

Yukarı