İlk oyunum Steam'de yayınlandı

Calquter

Hectopat
Selamlar arkadaşlar. Yapmış olduğum korku oyunum bitti ve Steam'da yayınlandı. İlk 3D deneyimimdi ve tek kişi olduğumdan gözümden kaçan kurgusal sıkıntılar ve oyun içi buglar olabilir şimdiden kusura bakmayın. Oyun bilgi eksikliğinden her ne kadar da istediğim gibi olmasa da Steam kütüphanesini öğrenmek için oyunu yayınlama kararı aldım. Oyun zaten kısa sürüyor. Benim için de güzel bir deneyim oldu. Şimdiden burada yardımcı olan herkese teşekkürler.
Mağaza sayfası: The Nightmare on Steam

Son düzenleyen: Moderatör:
"Oyun hakkında" kısmında yazım hatası var. Şöyle:
Attention : The Ngihtmare often contains horror items.

Oynayacağımı sanmıyorum, korku oyunları ile aram hiç yok. Ancak destek amaçlı satın aldım. 🙃
asfasfasfasfAlıntısı.JPG

Selamlar arkadaşlar. Yapmış olduğum korku oyunum bitti ve Steam'da yayınlandı. İlk 3D deneyimimdi ve tek kişi olduğumdan gözümden kaçan kurgusal sıkıntılar ve oyun içi buglar olabilir şimdiden kusura bakmayın. Oyun bilgi eksikliğinden her ne kadar da istediğim gibi olmasa da Steam kütüphanesini öğrenmek için oyunu yayınlama kararı aldım. Oyun zaten kısa sürüyor. Benim için de güzel bir deneyim oldu. Şimdiden burada yardımcı olan herkese teşekkürler.
Mağaza sayfası: The Nightmare on Steam

Parasız yapsaydın denemeyi çok isterdim :D.

Açıkcası grafikleri güzel olaydı az daha . Layers of fear gibi hafif bir korku oyununu sırf grafik için oynamıştım. Unity ile yapılmış olması (galiba) çok şaşırtmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı