İlk para harcadığınız oyun nedir?

Sanırım Zula idi :D :D Steam'den CS paketi de olabilir ama unuttum şimdi :D

@Dinozoflar

Dandik sitelerden korsan indirip böyle söylemlerde bulunmayın.

Pardon ya biz sazan gibi orijinal alıyoruz Steam gibi platformlardan ama orijinal oyunlar sahi Torrent'te vardı değil mi zaten? Tüh bu kadar insan niye para veriyoruz ya biz? Lordum siz çok zekisiniz size tapmalıyız. Hemen Gaben'ı arıyorum Steam'i kapatsın bütün oyunları Torrent'e yüklesin.

Pardon ya biz sazan gibi orijinal alıyoruz Steam gibi platformlardan ama orijinal oyunlar sahi Torrent'te vardı değil mi zaten? Tüh bu kadar insan niye para veriyoruz ya biz? Lordum siz çok zekisiniz size tapmalıyız. Hemen Gaben'ı arıyorum Steam'i kapatsın bütün oyunları Torrent'e yüklesin.
Adamın oyun alacak kadar parası olmayabilir ve bu yüzden torrent indiriyor olabilir bundan size ne?

@Dinozoflar

Orijinal yazılıma laf bile atmadım. :D

Korsan yazılım virüslüdür söyleminden nefret ediyorum sadece.
Böyle:

beleşoyunindirvallahabeleşbillahabeleşbakinanmıyorsangösterimbakvallahabelamıversinkiallahbeles.xyz

gibi sitelerden indirirsen virüs yersin ama bilindik yerlerden indirirsen yemezsin. Ben mesela hep korsan kullanırım bir kere bile virüs programım bir şey demedi çünkü bildiğim yerlerden indiriyorum.

Böyle

beleşoyunindirvallahabeleşbillahabeleşbakinanmıyorsangösterimbakvallahabelamıversinkiallahbeles.xyz

gibi sitelerden indirirsen virüs yersin ama bilindik yerlerden indirirsen yemezsin.
Türk milleti de genellikle yabancı ve güvenilir siteleri araştırmıyorlar.

Karşısına ilk çıkan ve sonu .xyz.rf.gd.bbs ile biten sitelere giriyorlar.

Tam hatırlamıyorum ama 2 veya 3 sene önce ETS2 aldım. İlk para yatırdığım oyun ise Wolfteam. 2013-2014 senelerinde sağdan soldan 5₺ bulup 3850 nakit alıyordum internet kafeden. 5₺ de değerliydi o zamanlar, öğrenciye lahmacun 1₺ kampanyası vesaire düzenleniyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı