İlk siparişe özel Yemeksepeti uygulamasını güncelleyen herkese 20TL kupon

Bugün ''merhaba'' kuponu ile sipariş verdim. İndirimli sipariş verdiğim zaman muhakkak bir kaç şey eksik geliyor boşuna uğraştırıyorlar. Yemeksepeti ya da restoran bunu bilinçli yapıyor galiba. Sinir ettiler yine.

Bugün ''merhaba'' kuponu ile sipariş verdim. İndirimli sipariş verdiğim zaman muhakkak bir kaç şey eksik geliyor boşuna uğraştırıyorlar. Yemeksepeti ya da restoran bunu bilinçli yapıyor galiba. Sinir ettiler yine.
Alt limitlerine bakın 20 TL yazanlardan alın.
Ürün eksik geliyorsa arayın restoranı benim de başıma çok geldi 1 ayran için adam iki kere geldi.

Ben daha önce hosgeldin kodu kullanmıştım 10 TL'lik, o yüzdendir galiba merhaba kodunu kullanmaya çalıştığımda hata veriyor.

Kodu bir kere kullanabiliyorsunuz galiba, bende hata veriyor sadece 1 kere kullanılabilir diyor.

Dün bir şeyler sipariş edim dedim, 14:10'dan sonra bu kupon kullanılamaz dedi. Bugün sabah denedim şimdide kupon kullanım süresi dolmuş diyor şaka gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı