İlk Windows 11 Güncellemesi, Desteklenmeyen PC’lere de Geliyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Ilk-Windows-11-Guncellemesi-Desteklenmeyen-PClere-de-Geliyor-1920x1080.jpg

Microsoft’un uyarılarına rağmen birçok kullanıcı Windows 11 ilk güncellemesini almayı başarıyor. Microsoft, Windows 11’i yayınlamadan önce yaptığı açıklamayla minimum sistem gereksinimlerini karşılamayan bilgisayarlara bir şekilde Windows 11’i kursalar bile güncelleme alamayacaklarını belirtmişti. Ancak Microsoft’un Windows 11 için yayınladığı 12 Ekim güncellemesi, desteklenmeyen bilgisayarlara da geldi. Digital Trends‘de yapılan habere de desteklenmeyen sistemin Windows Update ekran […]

Devamı: İlk Windows 11 Güncellemesi, Desteklenmeyen PC’lere de Geliyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Adam haklı ben geçen kurdum RTM sürümü güncellemelerimi alıyorum (sistem desteklemiyor) (install.wim taktiğini yaptım).

Adam haklı ben geçen kurdum RTM sürümü güncellemelerimi alıyorum (sistem desteklemiyor) (install.wim taktiğini yaptım).
Rufus ile kolayca yapabiliyorsunuz, artık gerek kalmıyor uğraşmanıza.

Ilk-Windows-11-Guncellemesi-Desteklenmeyen-PClere-de-Geliyor-1920x1080.jpg

Microsoft'un uyarılarına rağmen birçok kullanıcı Windows 11 ilk güncellemesini almayı başarıyor. Microsoft, Windows 11'i yayınlamadan önce yaptığı açıklamayla minimum sistem gereksinimlerini karşılamayan bilgisayarlara bir şekilde Windows 11'i kursalar bile güncelleme alamayacaklarını belirtmişti. Ancak Microsoft'un Windows 11 için yayınladığı 12 Ekim güncellemesi, desteklenmeyen bilgisayarlara da geldi. Digital Trends‘de yapılan habere de desteklenmeyen sistemin Windows Update ekran […]

Devamı: İlk Windows 11 Güncellemesi, Desteklenmeyen PC’lere de Geliyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Günaydın. Sözde desteklemeyen sistemlerin hepsi güncelleme almakta. Microsoft pişman oldu zaten böyle saçma sapan sistem gereksinimleri koyarak. Hem güncelleme alıyor hem de bypass etmenin yolunu da açıklamışlardı.

Günaydın. Sözde desteklemeyen sistemlerin hepsi güncelleme almakta. Microsoft pişman oldu zaten böyle saçma sapan sistem gereksinimleri koyarak. Hem güncelleme alıyor hem de bypass etmenin yolunu da açıklamışlardı.

Hocam cidden adam çıktı da benim gereksinimlerimi şu kayıt defteri anahtarlarıyla bypass edin dedi ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı