İlk yarı sonucu: Fenerbahçe 2 - Royal Antwerp 1

İlk öncelikle, samattanın bize gol atacağını bilmeyen yoktur zaten. 2. yarıda freyden gol bekliyorum o yüzden 2. yarı başladığı gibi press ile topu kapmalıyız. Hızlı ve ayağa paslar ver kaçlar ile ilerlemeliyiz. Bir de rossi & berisha, pelkas & mesut değişikliği olursa iyi olabilir.

Ligde elbette birbirimize espri yapacağız sinirlendireceğiz işin makarası orada ancak Avrupa arenasında biraz da olsa baş kaldırmak istiyorsak kenetlenmemiz lazım.

Fenerbahçe 2. yarı en az 1 tane daha atar ileri uçtaki seri paslaşmalarıyla.

Konu dağılmasın son cevabı verip kapatıyorum konuyu. 7/24 futbol veya farklı şeylerle ilgilenmek aşırıya kaçmak oluyor.
Vallahi Türk takımlarının Avrupa maçlarını zevkle izliyorum. Kimsenin aşırıya kaçtığı yok.

Bizim Türk kalecilerde hava toplarında bir sıkıntı var. Hava topuna çıkamıyor kalecilerimiz, milli takımda da aynı durum söz konusuydu. Umarım 3. golü atıp maçı kazanırlar, beraberlik işe yaramaz.

Bizim Türk kalecilerde hava toplarında bir sıkıntı var. Hava topuna çıkamıyor kalecilerimiz, milli takımda da aynı durum söz konusuydu. Umarım 3. golü atıp maçı kazanırlar, beraberlik işe yaramaz.

Sıkıntı o değil ki. Altay sakat sakat oynuyor. Berke'nin oyuna girmesi gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı