İlk yarı sonucu: Galatasaray 0 - Göztepe 1

Galatasaray şampiyon olur olmaz ayrı ama küme falan abartmayın Galatasaray'in şampiyon olma ihtimali var en azından fener de o da yok.

Lig 1.si Fenerbahçe'nin şampiyon olma ihtimali yok ama lig 12.si Galatasaray'ın şampiyon olma ihtimali var?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam hep öyle oluyor lige fener hep iyi başlıyor. Geçen sene de 1. çok oldu lig de.
Ama Fener'de o da yok demeniz yanlış. Galatasaraylılar Fenerbahçe 12. 13. olduğu zaman dalga geçiyordu Fenerbahçe artık büyük takım değil falan diye. İnşallah bu sene devam ettirirler de 4.yıldız gelir.

Fb'li degilim fakat bu sene cok iyi basladilar. Bu sene benim dusuncume gore BJK, fb ve TS kapisir.

TS ve fbnin yaris da olacağını fusun.

Lig 1.si Fenerbahçe'nin şampiyon olma ihtimali yok ama lig 12.si Galatasaray'ın şampiyon olma ihtimali var?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geçen sene de 1. lerdi lig de ne oldu gördük ben yıllardır şampiyon olamadığı için ve BJK da bu sene çok iyi olduğunu düşünürsek ki sakatlıklara rağmen ihtimal vermiyorum bu benim tahminim belki de olurlar sonuçta futbol saha da oynanır fenerli olabilirsiniz lütfen alınmayın.

Belki bu maç sonunda lig 13.sü bile olabilir.

Ama Fener'de o da yok demeniz yanlış. Galatasaraylılar Fenerbahçe 12. 13. olduğu zaman dalga geçiyordu Fenerbahçe artık büyük takım değil falan diye. İnşallah bu sene devam ettirirler de 4.yıldız gelir.

4. yıldızı alma zamanları çoktan geçti de hocam BJK 4. yıldızı önce alır diye düşünüyorum.

Demiştim futbol saha da oynanır belki goztepe One geçer geri belki GS One geçer belki berabere biter GS kazanacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı