İlk yarı sonucu: Trabzonspor 1 Fenerbahçe 1

Deniz Eymen Yaz

Hectopat
Daha fazla  
Evet ilk yarı 1-1 bitti. Ali şansalan nazikçe itiraz eden Gustavo'ya bile sarı kart gösterdi. Ama kıyamet kopartan Nwakeame'ye 1 sarı bile gelmedi. Kim-Min-Jae'nin gördüğü ikinci sarının zaten alakası yoktu. Bu hakeme rağmen ilk yarıyı 1-1 bitiren Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum. Başakşehir-Beşiktaş maçından sonra pazar günü hakemleri göreceğiz diyen Trabzonlu arkadaşlarım maçı izlemiştir umarım.

Min Jae'nin 2. sari kartina dogru diyen, Mac'i ilkokul Mac'i falan zannediyordur. Spor yorumcularin yorumunu merak ediyorum açıkçası.

Bence hepsi ikinci sarı yanlış diyecek. Ali şansalan 2. sarıyı umut vaadeden atak olduğu için verdiyse ilk yarı sonlarında Ferdi'ye yapılan fauller neden sarı kart değildi?

Kim hem 2 faulde 2 sarı gördü hem de 2. sarı faul bile değil. Gustavo iki şey söyledi direkt sarı verdi Nwakaeme el kol hareketiyle itiraz ediyor uyarmıyor bile. Trabzon 10 faul yapmış sertler de var kart mart yok. Zor maç olacak 1 puan çıkarsa iyi bir sonuç olur. Bu arada ben başlığı Ali Şansalan 1 Fenerbahçe 1 diye okudum başlık mı değişti yoksa?

Bence hepsi ikinci sarı yanlış diyecek. Ali şansalan 2. sarıyı umut vaadeden atak olduğu için verdiyse ilk yarı sonlarında Ferdi'ye yapılan fauller neden sarı kart değildi?

Ek olarak aynı Ali şansalan geçen sene göztepe maçında penaltı verilmemişti hakemi çağırmamıştı, Konya maçında pazusuna değen topa el deyip iptal ettirdi, Malatya deplasmanında 90+3'de yapılan penaltıda hakemi çağırmamıştı. Skandallar ölmez, şekil değiştirir.
Kim hem 2 faulde 2 sarı gördü hem de 2. sarı faul bile değil. Gustavo iki şey söyledi direkt sarı verdi nwakaeme el kol hareketiyle itiraz ediyor uyarmıyor bile. Trabzon 10 faul yapmış sertler de var kart mart yok. Zor maç olacak 1 puan çıkarsa iyi bir sonuç olur.

Faul bence de değil. Faul mü değil mi diye tartışıcağımız pozisyonda ikinci sarı kart verecek kadar haysiyetsiz bir hakem Ali Şansalan.

Kim ve Gustavo'ya verilen kartlara doğru diyen holiganların Şansalan'dan farkı yoktur. Türkiye'deki ortam da böyle işte. Holiganlık uğruna her hafta bi takım hakeme sövüyor, diğeri seviyor. Seyir zevkini bitirdi maçın.

Ben Kim'in yediği kırmızı kartı haklı buluyorum. %100 gole giden bir adamı indirmek sarı kart sebebi.

Futboldan anladığına emin misin? Kim bir şey yapmıyor çok ufak dokunuyor nwakeame kendisini yere atıyor. Çok bariz bir pozisyon. O kadar ufak dokunmalar sarı kart olacaksa her maç 30 tane sarı kart çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı