İlladin kullanımı nasıl olur?

Alerji ya da herhangi bir kronik rahatsızlık yoksa bahsettiğiniz spreyi günde maksimum 2 defa sıkabilirsiniz. Ek olarak gerçekten sık bir şekilde su içmeniz gerekiyor aksatmadan. Ayrıca yapabileceğiniz bir diğer şey ise serum fizyolojik uygulamak olabilir. Ben bu sıkıntıyı uzun süredir çekiyorum çok az su tükettiğim için, aman siz özen gösterin bol su ve sıvı tüketimine.
Ya ne geçmez burun tıkanmasıymış su içiyorum serumda yedim hiç bişey olmuyo illadinide çok sıkmak istemiyorum

Ya ne geçmez burun tıkanmasıymış su içiyorum serumda yedim hiç bişey olmuyo illadinide çok sıkmak istemiyorum
Yorumu yazdıktan sonra 1-2 gün daha berbat bir şekilde burnum tıkalıydı. Bu son 2-3 gündür normal. Dediklerimi yaparsanız faydasını görürsünüz. Su aşırı önemli.

Ben 3 yıldır bağımlısıyım bu illetin uzak dur kardeşim! Alternatif bir şeyler bul, bende tedavi olacağım yakın zamanda.

Hocam üç ay bağımlısı oldum ve doktora gittiğimde sunduğu çözüm sayesinde iki haftada kurtuldum bu illetten. Dymista spreyini alın ve günde üç defa burnunuza sıkın. Bunu iki hafta boyunca tekrarladığınızda yüksek ihtimal ılliadin vb. ilaçlar olmadan rahat bir nefes alacaksınız. İlk üç gün çok zor geçecek, sadece ağzınızdan nefes alacaksınız ama emin olun dördüncü haftadan itibaren rahatlayacaksınız. Bu arada gün içinde daha fazla dymista kullanmanız gerekiyorsa sıkabilirsiniz. Alerjiniz yoksa hiçbir zararı bulunmuyor.

Hocam üç ay bağımlısı oldum ve doktora gittiğimde sunduğu çözüm sayesinde iki haftada kurtuldum bu illetten. Dymista spreyini alın ve günde üç defa burnunuza sıkın. Bunu iki hafta boyunca tekrarladığınızda yüksek ihtimal ılliadin vb. ilaçlar olmadan rahat bir nefes alacaksınız. İlk üç gün çok zor geçecek, sadece ağzınızdan nefes alacaksınız ama emin olun dördüncü haftadan itibaren rahatlayacaksınız. Bu arada gün içinde daha fazla dymista kullanmanız gerekiyorsa sıkabilirsiniz. Alerjiniz yoksa hiçbir zararı bulunmuyor.

Teşekkür ediyorum deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı