İlledelinux Xfcebox vs Openbox

illedelinux

Hectopat
@illedelinux'un iki sürümünden hangisi daha hafif? Deep'in ile Dual-Boot yapacaktım direk diski sildim o yüzden tekrar kurmak istiyorum.
Şu anda Xfce, Openbox ve Xfcebox kalıpları var, üçünün sistem kullanımı birbirine yakındır, Openbox nispeten daha hafiftir, ancak üçü de genel olarak hafif kategorisindedir.

KS
MacXP

MacXP

Hectopat
Yer
Çayını yudumlarken Glam Bucket dinliyor.
Şu anda Xfce, Openbox ve Xfcebox kalıpları var, üçünün sistem kullanımı birbirine yakındır, Openbox nispeten daha hafiftir, ancak üçü de genel olarak hafif kategorisindedir.
Hocam bir de KDE getirseniz hem güzel görüntü, hafif ve kullanımı kolay en iyi dağıtımlardan olur. :)

KS
MacXP

MacXP

Hectopat
Yer
Dostum her gün başka bir Linux kuruyorsun. Nedenini sorabilir miyim?
Hepsini tek tek deniyorum. :D
Ubuntu, Kubuntu, KDE Neon, Linux Mint, PearOS, illedelinux gibi dağıtımları kullandım. Aralarından en iyisi illedelinux'tu diyebilirim.

illedelinux

Hectopat
Hocam bir de KDE getirseniz hem güzel görüntü, hafif ve kullanımı kolay en iyi dağıtımlardan olur. :)

KDE, Gnome gibi oturumlar, hafif oturum hedefi olan benim prensibime ters. Benim alanımda pencere yöneticileri, Lxde, Xfce, Mate ve en fazla Cinnamon gibi oturumlar bulunuyor.

KS
MacXP

MacXP

Hectopat
Yer
KDE, Gnome gibi oturumlar, hafif oturum hedefi olan benim prensibime ters. Benim alanımda pencere yöneticileri, Lxde, Xfce, Mate ve en fazla Cinnamon gibi oturumlar bulunuyor.
Mate ve Cinnamon kalıpları getirmeyi düşünüyor musunuz?

illedelinux

Hectopat

Yukarı