İllerimizin risk durumunu gösteren harita (29 Mart 2021)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca "Virüs gücünü kaybetmiş değil. Bu haritayı maviye çevirmek elimizde. Aşı programı toplum bağışıklığını sağlayana kadar mücadele etmeliyiz. Zor olanı aştık kolay olanı kaybetmeyelim." sözleriyle birlikte yeni risk durumu haritasını paylaştı.

ExqZ-RPXMAUYUft.jpg

Kaynak: Twitter

Hocam Mart 2020'den beri toplu taşımaya binmedim, geçen sene başvurduğum ve parasını dahi ödediğim YKS 2020'ye girmedim ben. İnsanlar nasıl bu kadar rahat olabiliyor anlayamıyorum.
Yani mesela geçen sene tarihle oynadılar, öğrenciyi yaşatılacak her stresin altına soktular, sonra plajları açtılar.
Bu tür basit denilebilecek fakat yaşayanı, altında kalanı çok etkileyen şeyler beyin göçünü de arttıran etmenlerden olacak diye düşünüyorum.

8 ve 12'ler geleceklerinin yok oluşunu izliyor. Bu insanların suçu günahı neydi? Her gün parti derdinde olan o zengin insanlar 2 hafta evlerinde otursalar ne olur? Ve bu zamanda bile insanların aileleri vefat ederken hala sınav derdinde olanlar var. Allah aşkına çocuk babasının ölümünü kendi gözleriyle görüyor. O psikoloji ile sınavdan yüksek alsa ne olur?
-saçmalık-

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı