iMac ve Logitech Z906 uyumlu ses kartı önerisi

adnanbeyoglu

Zeptopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafçı , Metin yazarı , Oyuncu ,
Öncelikle herkese iyi geceler, bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Logitech Z906'yı bilenleriniz bilir. Geçtiğimiz günlerde bende bir Z906 edindim. Ürünü iMac 2017 cihazımda kullanıyorum. Ama tam hayalimdeki verimi alamıyorum. Daha yüksek ve sarsıcı bir bas bekliyordum. En azından internet ortamında izlemiş olduğum kullanıcı videolarında bu sistem yeri göğü indiriyordu. Muhtemelen ürünü jack girişinden takmamdan kaynaklı. Ürünün 3 renk jack cıkısı var (turuncu, yeşil, siyah) ben bilgisayarın kulaklık kısmına tek bir jack takıyorum. Dolayısıyla da ürünün verimini tam anlamı ile alamıyorum. Bununla iligli olarak bir araştırma yaptım. Yaptığım araştırmaların sonucu beni harici bir ses kartı almaya yönlendirdi. Bir de 2017 model IMac'lerde Dolby Atmos ve Dolby digital ses desteği yokmuş. Harici bir ses kartı ile bu verimi almakta mümkün gibi görünüyor. Birçok kişi soudblaster 3 ve 4 modellerini öneriyor. macOS desteği olduğu için. Aranızda bu konu ile ilgili deneyi mi? Fikri? Ve önerisi olan birileri var mıdır? 6-7 bin TL bu krizde ses sistemine para verdik, bir de ekstradan 2-3 bin TL verip harici bir ses kartı alsak? Bu ürünün veriminde ciddi bir artış? Değişim olur mu? Zaman ayırıp fikir beyan eden herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı