IMEI atılmış yurt dışı telefona güncelleme yapılır mı?

Hocam yani yapsam sorun çıkartırmı benim 120 gün süresi varda öyle yazıyo son sms te
Kaç sim girişi cihazınız? Tek sim başına 120 gün hakkınız var. Yani 2 sim varsa 240 gün. O süre içinde kayıt ettirmez iseniz cihaz arama vs yapamaz. Yasal yolla kayıt 2700tl şuanda yılbaşında 6000 olucak. Yasal olarak kayıt etmek için yurtdışı giriş çıkışı gerekiyor. Bunu yaparsanız dilediğiniz gibi güncellersiniz sorun çıkmaz. Ama gidip telefoncuda 50-100 liraya -tam fiyatını bilmiyorum- IMEI artırırsanız cihaz belirli rom da kalır güncellenmez.

Kaç SIM girişi cihazınız? Tek SIM başına 120 gün hakkınız var. Yani 2 SIM varsa 240 gün. O süre içinde kayıt ettirmez iseniz cihaz arama vs yapamaz. Yasal yolla kayıt 2700TL şu anda yılbaşında 6000 olacak. Yasal olarak kayıt etmek için yurt dışı giriş çıkışı gerekiyor. Bunu yaparsanız dilediğiniz gibi güncellersiniz sorun çıkmaz. Ama gidip telefoncuda 50-100 liraya -tam fiyatını bilmiyorum- IMEI artırırsanız cihaz belirli ROM da kalır güncellenmez.

2 SIM var hocam. 100 TL'ye IMEI atiyor bizim telefoncu yani sorum şu şimdi güncelleme yapabilir miyim?

Geri
Yukarı