İMEİ kaydı olmayan telefon kapandıktan sonra açılır mı?

IMEI kayıtlı telefon arama SMS ve mobil veri dışında ne işinize yarıyor arkadaşlar?
Bende Xiaomi telefonumun internet paylaşımını açıp kayıtsız iPhone 5S kullanıyorum sosyal medyayı ve oyunlarımı iPhone'dan telefon görüşmelerimi Xiaomi'den yapıyorum, IMEI kayıtlı telefonla atomumu parçalıyorsunuz?
Bence arkadaşın yaptığı gayet mantıklı uygun fiyata yüksek performanslı kayıtsız telefonumu alır kullanırım eski bir Android telefonla da telefon görüşmelerimi ve internet paylaşımımı yaparım.

Son düzenleyen: Moderatör:
IMEI kayıtlı telefon arama SMS ve mobil veri dışında ne işinize yarıyor arkadaşlar?
Bende Xiaomi telefonumun internet paylaşımını açıp kayıtsız iPhone 5S kullanıyorum sosyal medyayı ve oyunlarımı iPhone'dan telefon görüşmelerimi Xiaomi'den yapıyorum, IMEI kayıtlı telefonla atomumu parçalıyorsunuz?
Bence arkadaşın yaptığı gayet mantıklı uygun fiyata yüksek performanslı kayıtsız telefonumu alır kullanırım eski bir Android telefonla da telefon görüşmelerimi ve internet paylaşımımı yaparım.

Tam olarak kastettiğim buydu hocam, bazı arkadaşlar direkt sırf gösteriş olsun diye oldugunu sanıyorlar. Abi ne alaka yani, diğer telefonum eski hiçbir şey yapılmıyor. XR'da porte modunda fotoğraf çekiyorum, Fortnite oynuyorum, Spotify'dan müzik dinliyorum. Gayet mantıklı dediğiniz gibi, gayet de memnunum.

Starbucks ne alaka cidden. Bayılıyorum bu kafaya.

@sayin Size bir şey söylemedim. Sadece espri yaptım.
biraz ''offensive'' geldi o yüzden dedim.
Gorusme ozelligi disinda kullanabilirsiniz. Baska ucuz bir Android telefondan gorusmeleri yapip wi-fi hotspot ile interneti paylastirirsiniz. 1800 TL kayit ucreti yerine 1000 TL alti telefonlardan birini 2. telefon olarak almak daha mantikli sanki.
hocam xr 6500 tl bir cihaz, ben 3000'e aldım. yani baya uyguna geldi bana, tabi dediğiniz gibi 1000 liralık bir telefonda alınabilir bütçeye bakar biraz bu seçim. ben normalde almayacaktım fakat 4 aylık sürede wp'ye giriş yapınca sonradan kapansa bile açık kaldığını öğrenince çok mantıklı geldi.

diğer telefonum discovery, ona da sağlam bir batarya taktım. wifi olmayan yerlerde (ki neredeyse öyle bir yer yok artık) açıyorum paylaşımımı keyfime bakıyorum. ipod gibi cihaza 1600 verileceğine böyle bir şey çok daha mantıklı. hem sim olmadığı için performansı bir tık daha iyi oluyor cihazın.

Durum na halde dostum. Ben de öyle yapmak istiyorum. Elimde iki tercih var. Birincisi 2800 E Huawei P30 pro 128 gb birinci sim kartın süresi dolmuş ikincisinin ise 5 ay var diyor. İkinci telefon ise İphone x 256 gb bu ise süresi dolmuş telefon fiyatı 3000. Ne yapmamı önerirsiniz. Lütfen cevaplayın. Siz kullanırken ne gibi eksikler duydunuz

Madem yeni telefonda sadece oyun oynuyorsun ve uygulama kullanıyorsun "O halde her yıl başında telefon 4 aylık süre kazanır mı?" diye neden soruyorsun? Bir bit yeniği peşinde gibisin.

Madem yeni telefonda sadece oyun oynuyorsun ve uygulama kullanıyorsun "o halde her yıl başında telefon 4 aylık süre kazanır mı?" diye neden soruyorsun? Bir bit yeniği peşinde gibisin.

Adam sormuş sadece niye adamı sorguluyorsun ki belki kullanacak belki kullanmayacak merak etmiş yazmış sorgulamak bize düşmez.

Geri
Yukarı